Пінчук, Руснак та Кондес продемонстрували космічну любов

18 травня 2016, 16:05

16 травня в Києві в Jose Art Gallery відбулась презентація персональної виставки Яни Руснак

"FEELINGS" - перший персональний проект Яни Руснак. Арт-куратором художниці став відомий український скульптор Олег Пінчук. У найближчих планах арт-команди, в яку також входить українська художниця Ліна Кондес, - презентація спільних арт-проектів в Австрії, Франції та Америці.

Відкриття виставки "FEELINGS" відбулось у закритому форматі. Раніше автор займалася організацією проектів інших художників в масштабних виставках і конкурсах як в Україні, так і за її межами.

Яна Руснак

Деякі роботи Яни по-Матісовськи силуетні та декоративні - "декупажні", фігури зведені до знаку. Інші її твори змушують згадати геометричне ар-деко, де пульсація матеріального переходить в русло умовного. Взаємодію чоловіка й жінки зведено до взаємного медитативного ритуалу шлюбного танцю в символічному антуражі - пари тягнуться один до одного на тлі зірок і планет.


За фігурами - кипіння яскравого кольору, горять ядра зірок, спалахують протуберанці - народжується нове життя. Любов і пристрасть, уособленням яких стає плаваючий в космосі червоний кінь, близькі одна одній. Переважаючі в роботах червоний і помаранчевий кольори, передають енергію радість, красу і молодость, спрагу сильних відчуттів і імпульсивність почуттів.

Микола Кузьма, Яна Руснак, Давид Сакварелідзе
Яна Руснак, Семен Горов
Ліна Кондес

"Кожна жінка намагається вибудувати для своїх почуттів простір більш глибокий, ніж буденна реальність. Нескінченність Всесвіту найбільше відповідає масштабу її почуттів. Так вона створює свою систему просторово-часових координат. Як і все в житті, це ілюзія, яка зводиться на п'єдестал, але без цієї ілюзії неможливо і відчуття повноти життя. Мистецтво живиться любов'ю - це його діоніссійскій імпульс, тріумф несвідомого в чистому вигляді, який так співзвучний сучасному мистецтву ... ", - пояснює сама художниця.

Яна Руснак, Ліна Кондес
Олег Пінчук, Яна Руснак, Сергій Кривошея, Сергій Осипенко
Влад Тузов, Яна Руснак, Олег Пінчук, Георгій Брайловський
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів