STREET SHOW від найкращих дівчат України в елітних "Новопечерських Липках"

25 травня 2016, 12:52

19 травня 2016 року у відомому столичному ЖК "Новопечерські Липки" відкрили 4 чергу будівництва престижного житла, а також презентували п’яту. Святкували яскраво та з розмахом. Бо таки в кварталі є де і з дитиною погуляти й street fashion show провести.

Карл Фрієрсон - гурт De Phazz
Ганна Гомонай та Римма Федорова
Гості святкування
Амадор Лопес
Амадор Лопес та Карл Фріерсен
Марина Кінах та Наталя Ковальова

Максим Паперний
Дитячий гурт Кідс Проф
Святкова сцена в Новопечерських Липках

Окрасою вечора став фінал Національного конкурсу краси та таланту "Королева України", експертне журі якого визначило найбільш вродливу та талановиту представницю нашої країни у 2016 році. Нею стала Вероніка Михайлишин з Івано-Франківська.

Королева України 2016

Спеціально для заходу була збудована гігантська концертна сцена та подіум для дефіле, а також місця для відпочинку гостей. Присутніх розважали легендарний Karl Frierson (фронтмен гурту De Phazz), яскравий Oleynik, та відомий світу своїми мега-хітами Дан Балан. Не обійшлося без сюрпризів і від конкурсанток.


Учасниця конкурсу демонструє вокальні дані

Гості вечора, а це відомі представники світового та українського шоу-бізнесу, модельної індустрії, численні ЗМІ та клієнти компанії оцінили переваги нової концепції кварталу "Новопечерські Липки", адже відкритий басейн із лаунж-зоною, що незабаром стане окрасою кварталу у скаладі другої черги фітнес-клубу GYMMAXX, можна було побачити вже на вечірці, на тематично облаштованому майданчику. Дощ цьому аж ніяк не завадив.

Офіційне відкриття 4 черги Новопечерських Липок
Гурт Клей Угрюмого
Виступ Дана Балана

І діти не сумували. Знайомились із новим еко-садочком кварталу Leap Kids та гроші на потреби хворих дітей збирали.

Маленькі жителі кварталу святкують відкриття 4 черги

Презентація дитячого еко-садка LeapKids
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів