Життя у стилі City Resort від "Бульвару Фонтанів"

Четвер, 9 червня 2016, 17:00

Днями у самому центрі столиці, на Печерську, відкрився новий будинок преміального столичного комплексу "Бульвар Фонтанів". Відсвяткувати цю подію вирішили гучно, адже окрім нового будинку гостям був презентований інноваційний формат комплексу – City Resort.

Тепер не виходячи на за межі свого ЖК, мешканці відчуватимуть атмосферу релаксу та відпочинку у самому центрі Києва. Алея різноманітних за кольором та формою фонтанів, зелені газони, сучасний ландшафт, високотехнічна система безпеки, лаунж-зона на даху, "подвір’я без машин" та безліч інших новацій будуть радувати майбутніх мешканців цього преміального житла.

500 000 гривень від Бульвару Фонтанів
Валерій Кодецький та Оксана Кодецька
Василь Хмельницький та Микола Баграєв

Про це гостям відкриття, яких зібралося чимало, красиво та ефектно розповіли, влаштувавши справжнє шоу тіней.

Доповнили програму стильні виступи джаз-бенду та спеціально запрошеного гостя з Італії – Адольфо Себастіяні, який аж нічим не відрізняється від свого співвітчизника – Андріано Челентано. Селфі з зіркою робили всі без винятку.

Офіційний двійник Андріано Челентано
Селфі із зіркою
Вечірній салют на честь відкриття
Вікторія Вітковська з подругою
Гості Бульвару Фонтанів
Гості відкриття
Гості відкриття
Джаз-бенд на відкритті
Дитяча зона еко-садочку LeapKids
Еко-садочок LeapKids
Інноваційний ЖК преміум-класу
Італійський гість Адольфо Себастьяні

Поки дорослі оглядали новий комплекс та розважались, діти не сумували. Адже їх увага була повністю прикута до нового дитячого еко-садочку LeapKids, який влаштував справжнє свято для малечі на відкритті.

Маленькі гості комплексу
Олег Пінчук та його чарівні супутниці

А партнери святкування дитячий клуб "Release education", який нещодавно був відкритий у Новопечерській школі та мультифункціональний фітнес-клуб Gymmaxx розігрували цікаві призи та клубні карти серед гостей прямо на вечірці.

Столичний Бульвар Фонтанів
Чарівні гості Бульвару Фонтанів


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів