Гросу в новому кліпі знайшла щастя з некастрованим "кобелем". ВІДЕО

11 червня 2016, 10:00

Співачка Аліна Гросу представила свій новий відеокліп, у якому знаходить кохання в особі слухняного й вірного чоловіка-собаки. Але йдеться зовсім не про садо-мазо та рольові ігри у господиню та раба.

Сюжет кліпу на пісню "Собака" змусив би нервово закурити Айру Левіна, автора "Степфордських дружин". Адже у містечку, де відбувається дія, усі чоловіки – це покірні песики в електронних нашийниках.

Кліп Гросу - "чоловічо-собача" версія "Степфордських дружин"?

"У кліпі буквально показано те, до чого може призвести надмірна опіка над чоловіком. Хоча я відчувала ризик не перейти межі", - зізналася сама Гросу.

Аліна захотіла показати небезпеку надмірної опіки над чоловіками

Роль цуцика Аліни зіграв актор Мікаел Арамян. Усі трюки в кліпі він виконував сам.


"Це не просто кліп, це соціальна сатира, яка розповідає про роль деяких сучасних чоловіків, про те, що вони часом воліють ставати ручними у своїх сильних та незалежних жінок", - поділився Мікаел.

Співачка та її "цуцик"

Гросу бере собі "собачку" з притулку, пестить його, годує та намагається взяти у ліжко, але чемна "тваринка" все ж вкладається на килимку.

На жаль, у реальному житті чоловіки теж іноді так роблять

Хазяйка рятує свого "пса" від кастрації і, як потім з'ясується, недарма.

Гросу не дає каструвати свого улюбленця
Інакше ця історія могла й не мати хеппіенду

Шукаючи свого улюбленця, Аліна опиняється у покинутій будівлі в оточенні недружньо налаштованих бродячих "собакобайкерів". І коли зграя починає роздягати зірку – певно, щоби зручніше було її їсти – на поміч приходить її герой.

Артистку рятують від зграї здичавілих байкерів
А її "песик" стає людиною

А закінчується все хеппіендом: співачка та її "песик", вільний від нашийника, від’їжджають на мотоциклі у світле майбутнє.

А все це була соціальна сатира

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, презентуючи пісню "Собака", Аліна Гросу, чиїм продюсером є Григорій Лепс, улаштувала собі фотосесію зі справжніми песиками різних порід. І попередній її кліп теж був про чотирилапих.

Фото прес-служби Гросу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів