Приходько в Албанії відмовилася очиститися від гріхів. ФОТО

23 червня 2016, 11:11

Співачка Настя Приходько вже повернулася з відпустки, яку провела разом із чоловіком та друзями в Албанії.

Компанія зупинилася в невеликому курортному містечку Саранда. З вікон номера, у якому жила Настя, відкривався вид на море та на грецький острів Корфу.

"В Албанії я вперше і, маю зізнатися, мені дуже сподобалося. Відпочинок удався, адже за два тижні ми жодного разу не почули слов'янську мову, і не зустріли наших туристів. Я могла розслабитися і не думати про те, що мене впізнають, що потрібно тримати себе в руках", - поділилася співачка.

Настя раділа, що її ніхто не впізнавав
Приходько з чоловіком обрали номер з видом на море
Настя була на Балканах уперше

За словами Приходько, клімат в Албанії ні чим не відрізняється від українського. А ще, там дуже привітні і гостинні люди.


Тиждень Анастасія ніжилася на пляжі і купалася в Іонічному морі, ще кілька днів присвятила екскурсіям. Взявши в оренду кабріолет, компанія вирушила знайомитися з місцевими краєвидами.

Настя і Fuck

В один із днів співачка вирушила на екскурсію до джерела "Блакитне око", що на півдні країни. За легендою, джерело вважається святим. Купання в ньому нібито очищує від гріхів. Однак Приходько скупатися відмовилася.

"Я не грішна. Тому купатися не стала. Вже дуже крижана в ньому вода", - зізналася Настя.

Настя завітала на "святе джерело"
Але купатися в ньому не стала, бо дуже холодно

Приходько зауважила, що, подорожуючи Албанією, не можна не помітити величезну кількість бункерів. Вони були побудовані ще в 1970-ті роки і призначалися для укриття політичної еліти на випадок війни. Всього по країні їх побудовано близько 900 тисяч.

Настю вразила кількість бункерів

Що ж до гастрономічних відкриттів, то в один з вечорів Анастасія покуштувала національне блюдо Таві-кози – баранину, запечену в йогурті. А ще вперше спробувала лангустінов.

Яка ж відпустка без фото їжі

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів