Ассія Ахат привезла з Гоа третє око та черепашок. ФОТО

Четвер, 4 серпня 2016, 11:16

Скрипалька і співачка Ассія Ахат з родиною провела тиждень в Індії, куди її чоловіку порадив поїхати астролог.

Там жінка відвідала південний штат, скуштувала місцеву їжу, але найважливішим надбанням стало третє око, яке Ассії відкрили у спа-салоні.

Напередодні відпустки Ахат звернулася до астролога і попросила скласти солярний гороскоп на рік її чоловікові. У результаті з'ясувалося, що день народження йому краще за все провести на західному узбережжі Індії.

 Ахат не ризикнула показатися в купальнику

Ассія з чоловіком зупинилася на Гоа у п'ятизірковому готелі на окремій віллі з відкритим басейном.

"Це - моя друга поїздка на Гоа. Я була в Індії після народження сина, але малюк тоді був зовсім маленький, ми майже нікуди не виїжджали, весь час проводили в готелі, і поїздка не залишила в пам'яті сліду, але цього разу емоції мене переповнили", - поділилася співачка.

Ассія з гідом за один день відвідала південний штат Індії - Карнатаку, острів Елефанта, який вважається будинком індуїстського бога Шиви, село Гокарна, де знаходиться знаменитий храм Ганеша.

 Ассія вже вдруге в Індії

Місцева кухня артистці сподобалася, хоча вона і не дуже любить спеції.

"У перший день нашого перебування нас повезли на сніданок до ресторану, але рестораном його можна було назвати з великою натяжкою, це - їдальня, де ми скуштували традиційний сніданок індусів - легкі, тонкі, як цигарковий папір, коржі, смажені на кокосовій олії. Їдять їх з різними овочевими заправками", - згадала Ассія.

 Це, звісно, не київські ресторани, але Ахат сподобалося

"Взагалі вся їжа там - вегетаріанська з безліччю спецій. Коли спробувала в перший день, переживала, що не зможу їсти все це стільки днів, але, спробувавши, зрозуміла, що це дуже смачно. Хоча я противник спецій, вони вбивають натуральний смак продуктів, але там це здається так незвичайно", - зауважила вона.

Крім того, Ахат спробувала лікувальні масажи і давню індійську процедуру – відкриття третього ока.

"Це - Шіродара, тривалість цієї процедури - майже дві години. Спочатку тобі роблять масаж обличчя і голови, поливають волосся маслом, його ж заливають у вуха. В результаті ти розслабляєшся до такої міри, що з пам'яті стираються багато речей. Пам'ятаю, коли в перший свій приїзд в Індію потрапила на цю ж процедуру, моя нервова система так заспокоїлася, що за вечерею я не могла згадати, як звати чоловіка і сина", - поділилася Ассія.

 Скрипальці відкрили "третє око"

А ось викупатися в океані Ахат так і не зважилася.

"Якщо чесно, я побоялася. Та й вода за кольором була неприваблива, але зате пляжі з таким білосніжним піском, що я не втрималася, зібрала морських черепашок, щоб опустити їх в свій домашній акваріум, на пам'ять про цю поїздку". 

 Скупатися в океані вона не наважилася

Нагадаємо, нещодавно Ахат відзначила свій 51-й день народженні у стилі Диско

Фото прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів