Одягти українське в ALLAND store: модно, патріотично, престижно

Понеділок, 8 серпня 2016, 07:00

ALLAND store давно став культовим місцем, куди вирушає будь-яка "фешіоністка" з метою придбати нове плаття або наряд від топових українських дизайнерів.

Колекції оновлюються регулярно - і, що вкрай важливо, тут можна замовити індивідуальний пошив сукні від улюбленого дизайнера, котрий неодмінно візьме до уваги усі особливості вашої фігури. Свої ж побажання ви зможете обговорити з ним під час особистої зустрічі.

 
 
 

Одягатися в українське відтепер не лише модно, патріотично, але й престижно. Мотиви української вишивки і силуети старовинних національних костюмів нерідко використовують у своїх колекціях і такі гіганти фешн-індустрії як Valentino, Сhloe та багато інших.

Чимало зірок шоу-бізнесу по обидва боки океану вже неодноразово висловили свої симпатії до українських брендів. Наші селебретіс і представники шоу-бізнесу також симпатизують вітчизняним дизайнерам. Маша Єфросиніна, Василіса Фролова, Кароліна Ашіон, Поліна Неня, Ассія Ахат, Ірина Білик, Катя Осадча прагнуть на офіційні заходи та гучні світські вечірки приходити, одягнувшись саме в українське.

 
 
 

Чимало брендів, що полюбилися завсідникам front row модних показів, представлені ексклюзивно в АLLAND store на Андріївському узвозі. Концепт магазину припав до душі модницям завдяки своїй гнучкій і лояльній системі ціноутворення.

Тут уважні до кожного клієнта, незалежно від його статусу і популярності. У бутіку діє своя дисконтна система, працює й консьєрж-служба. Лише один дзвінок, - і за вашими побажаннями стилістами-консультантами буде сформована капсула з моделей українських чи грузинських брендів і організована виїзна примірка за вашою адресою у зручний для вас час.

 
 
 
 

Одним із трендів варто назвати український дрес-код багатьох заходів і навіть весіль. Отримуючи запрошення на урочистості, організатори наполегливо просять прийти виключно у вбранні від українських дизайнерів. Наприклад, на весілля співачки Ольги Горбачової та продюсера Юрія Нікітіна. Чудове білосніжне плаття з мережива і вишивки на нареченій і на багатьох гостях були від представленого в ALLAND дизайнерського львівського бренду ROKSOLANA BOGUTSKA.

 
 
 

Деякі гості одягнули вбрання від ще одного автентичного вітчизняного фешн-бренду OKSANA KARAVANSKA, представленого в ALLAND. А кума подружжя молодят Aссія Ахат надала перевагу українському етно від NAVRO.

Сукні творіння Ольги Навроцької - дизайнера бренду NAVRO - нерідко стають такими ж головними героями, як і наречені на своїх урочистостях. У сукні від NAVRO виходила заміж телеведуча Катерина Терехова. А подружжя власника EVRO NEWS Валіда Арфуша з Лідою Петровою замовили не лише весільну сукню від бренду NAVRO, але й сукні дружкам нареченої.

 
 

На терасі ALLAND store, з якої відкривається чудовий вид на Андріївську церкву, нерідко відбуваються гучні світські заходи. І відвідувати їх стало вже звичним саме у вбранні від українських дизайнерів. А під час нещодавнього дня народження Ассії Ахат крім яскравих нарядів гостей запам'яталася і вишукана стилізація самого заходу, яку ще довго обговорюв Інтернеті.

 
 
 


Останні матеріали
Більше матеріалів