Модний дім FARNOSOVA провів показ колекції весна/літо 2017 для світської публіки Києва

15 жовтня 2016, 11:10

Діяч культури Влада Литовченко, співачка і телеведуча Lilu, діджей і телеведуча Поліна Логунова стали героїнями нової колекції українського дизайнера Наталії Фарносової.

13-го жовтня в гранд-холі готелю "Хрещатик" пройшла довгоочікувана подія - модний будинок FARNOSOVA представив нову колекцію весна/літо 2017.

Оцінити колекцію Наталії Фарносової прийшли світська діва Світлана Вольнова, хореограф-постановник Сергій Костецький, актор Дмитро Ступка, друзі та клієнти дизайнера, а також представники видань про модне життя Києва.

Актор Дмитро Ступка прийшов подивитися на свою дружину Поліну Логунову у якості моделі

Розкішні декорації, подіум і світлові рішення показу Наталії Фарносової були розроблені командою професіоналів під керівництвом самої дизайнерки.


Дизайнер Наталія Фарносова та Влада Литовченко

Показ бренду FARNOSOVA умовно був поділений на три частини. У першій частині глядачі побачили жіночні форми, рюші, волани, прозорі і легкі летючі тканини, красиву колористику від соковитого яскраво-жовтого, що плавно перетікає в блідо-рожевий, до блідо-коралового зі смарагдовими відливами.

Друга частина нової колекції була більш "жорсткою" - на подіумі глядачі побачили сучасну міську жінку, сувору даму, в одязі з'явилися чорний і білий кольори, а також принти у вигляді ворон.

Третя частина колекції продемонструвала вбрання з сучасних тканин - неопрена та органзи.

"Сьогодні для мене дуже відповідальний день. Близько півроку я займалася цією колекцією і ретельною підготовкою заходу на її честь. Мої клієнти завжди цінують якість і ексклюзивний підхід, тому, як і раніше, кожен з нарядів нової колекції створений в єдиному екземплярі", - відповідала Фарносова на запитання журналістів, присутніх на заході.

Наталія Фарносова створила кожне вбрання з колекції в одному екземплярі

Нову весняно-літню колекцію Наталії Фарносової прикрасили своєю появою на подіумі Влада Литовченко, Lilu, а також Поліна Логунова. Образ кожної моделі показу доповнили актуальні зачіски для цього сезону - коси-ірокези.

Співачка і телеведуча Lilu
Діджей і телеведуча Поліна Логунова
Діяч культури Влада Литовченко
Головні зірки показу Фарносової - Лілу, Влада та Поліна

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів