"Щира" Кароль приміряла весільний костюм Івано-Франківщини. ФОТО

П'ятниця, 25 листопада 2016, 13:01

Співачка Тіна Кароль приміряла костюм нареченої з Івано-Франківщини початку 19-го сторіччя .

У ньому зірка знялася для благодійного фотопроекту "Щирі".

"Я давно мріяла взяти участь у подібному проекті. Це прекрасна ініціатива, яка нагадує про наші традиції і коріння, допомагає в самоідентифікації. Тепер моє завдання - бути щирою і завжди пам'ятати, звідки я родом", - заявила Тіна.

 Тіна під враженням від національного костюму вирішила бути щирою завжди

Для проекту Кароль приміряла український весільний костюм початку XIX століття. Стилісти проекту - Марічка Квітка і Антоніна Белінська - збирали одяг і прикраси в музеях і приватних колекціях, щоб точно повторити образ нареченої на одній із старих фотографій.

 Кароль вбрали у костюм нареченої. До речі, не так давно Тіна показала свої весільні фото з Мальдів

"Це святкове вбрання нареченої Івано-Франківської області, а якщо точніше – нареченої з села Великій Ключів. Такий вінок з гусячого пір’я робили тільки там: його оздоблювали пайєтками та обгортками від цукерок", - розповіла Квітка.

 

"Мені здається, костюм важив кілограмів 25! У мене на шиї залишилися відбитки від бус. Але знімати їх не хотілося. Заради такої краси я готова терпіти. Це ж все ручна робота. У кожній стежці на вишиванці, в кожній бусинці закладено нашу культурну спадщину, наш генокод", - поділилася Тіна.

 Тіні здалося, що костюм важив понад 20 кіло
 Особливо важкими були намиста
 
 

Також в проекті "Щирі" взяли участь актриса Ада Роговцева з дочкою та онукою, співачка Анна Завальська, дизайнери Олена Рева і Наталія Каменська, телеведучі Маша Єфросиніна, Соломія Вітвіцька, Регіна Тодоренко, Марічка Падалко та Ольга Фреймут, гімнастка Ганна Різатдінова, музикант Дмитро Шуров з сім'єю і подружжя Ната Жижченко та Євген Філатов.

Фото Антона Кулаковського для "Elle"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів