Бадоєв "подарував" Барських на Миколая два кліпи з вибухом у кінці. ВІДЕО

19 грудня 2016, 11:57

Дуже щедрий подарунок зробив кліпмейкер Алан Бадоєв своєму улюбленому артисту Максу Барських та його прихильникам на День святого Миколая.

Одразу два відео на пісні "Туманы" та "Неверная" побачили світ саме 19-го грудня.

"Цією роботою ми віддаємо данину "Туманам" і позначаємо наш наступний сингл "Неверная", реліз якого намічений на лютий 2017-го року, а також завершуємо стилістичний етап "нео-гоп", - прокоментував Бадоєв.

Бадоєв з Барських порадували прихильників передноворічним подарунком у вигляді відеоспліта
У кліпах знялася модель Ганна Богдан, яка навесні знялася у відео кантрі-зірки Блейка Шелтона

За сценарієм Макс і модель Ганна Богдан ведуть пристрасний діалог поглядами і рухами.


"Разом з Ганною ми повністю віддалися пластиці і танцю, щоб висловити почуття, про які співається в піснях. Коли я дивлюся на результат, то розумію, що на майданчику сталася хімія, і в нас вселилися "біси" - все виглядає до біса сексуально", - зазначив Барських.

Для американської моделі українського походження відеоспліт став другою спільною роботою з Максом і Аланом. У 2013-му році Богдан зіграла головну героїню в кліпі "Hero_In".

Богдан не вперше працює з Барських

"Алан просто ставив музику і говорив, яку саме емоцію він хотів би продемонструвати глядачеві, а ми з Максом висловлювали її своїм тілом", - розповіла Ганна.

"Я не хотів звичайних танців, цього занадто багато зараз, мені потрібна була щира енергія, заразливі руху, що говорять про захоплення, секс, сварки і знову любов", - пояснив Бадоєв.

Пристрасть, кохання та сварки закінчилися вибухом

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Стоп-кадри з відео на YouTube-каналі Барських

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів