Тріумф української краси!

15 травня 2017, 15:20

Українка Альона Сподинюк прилетіла з Індії, де перемогла в престижному міжнародному конкурсі краси Supermodel International-2017!

Нещодавно "Міс Україна Всесвіт" оголосили про початок нового кастингу. Тож, у дівчат, які мріють про діамантову корону з`явився шанс стати наступною "Міс Україна Всесвіт"-2017.

У київському аеропорту 19-річну титуловану модель і "Міс Україна Всесвіт" -2016 чекав сюрприз, який організувала Голова Оргкомітету конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова. Її зустрічали друзі і шанувальники з кульками, музикою і плакатами. Безліч теплих слів і тільки позитивні емоції, які переповнювали усіх.В якості нагороди на міжнародному конкурсі краси Supermodel International-2017 Альона Сподинюк отримала грошовий приз у розмірі USD 5000 і ексклюзивну корону із жовтого золота з дорогоцінним камінням - діамантами, сапфірами, смарагдами, аметистами, топазами і цитринами.

Переможниця альтернативного конкурсу краси "Краса без обмежень" Оксана Кононець та Альона Сподинюк
Тріумф української краси на міжнародному конкурсі краси Supermodel International-2017

"Сьогодні ми неймовірно горді і щасливі! І приємно, що робота Національного комітету "Міс Україна Всесвіт" увінчалася таким гучним успіхом і тріумфом України. Адже всім відомо, що наші дівчата найгарніші у світі і ми вкотре наочно довели це всій планеті!" - говорить про перемогу Альони Сподинюк Голова Оргкомітету конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова.

Альону Сподинюк в київському аеропорту зустрічали друзі і шанувальники


Альона Сподинюк
Голова Оргкомітету конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова та переможниця конкурсу краси Supermodel International-2017 Альона Сподинюк

Такою Альона Сподинюк була щойно стала "Міс Україна Всесвіт"-2016.Альона Сподинюк з Головою Оргкомітету конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анною Філімоновою та "Міс Україна Всесвіт"-2015 Ганною Вергельською.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів