Всі в сад!

Вівторок, 20 червня 2017, 14:50

Академія дошкільної освіти LeapKids, що розташована на території преміального ЖК "Новопечерскі Липки", презентувала своїм юним студентам їх новий будинок. Прискіпливий  іспит в День відкритих дверей найінноваційніша в Україні будівля дитячого садка та вся команда LeapKids витримали на відмінно. 1 вересня, коли садок офіційно відкриє свої двері, діти обіцяли повернутися!!

 

Як відомо, дітлахи найсуворіші контролери. Адже тільки вони можуть непомітно проникнути на ігровий майданчик, сміливо випробувати на міцність будь-який предмет меблів та відважно допитати найдосвідченішого викладача, задавши йому тисячу запитань. Саме цими "польовими" а скоріше "садовими" дослідами були зайняті майбутні вихованці дитячого садка LeapKids, яким в цей день Академія щастя відчинила усі свої двері.

 

Вони відразу визнали цей заклад своїм, адже навіть фасад цього будинку нагадує мрію кожної дитини – затишний будиночок на дереві. На матеріали, технології та підхід інвестори дитячої Академії щастя не пошкодували коштів. Великі відкриті простори, наповнені світлом і повітрям, теплі природні матеріали – дерево, скло і текстиль до яких так приємно доторкнутися, веселі різнобарвні меблі та кольорові фрески на стінах ігрових і спальних кімнат – в LeapKids створили для своїх вихованців справжній захопливий та комфортний світ дитинства.

 
 

 

Тут можна спуститися з другого поверху по сходах з трьома парами поручнів або стрімко скотитися вниз по прозорій трубі-гірці, з'їсти своє смачне, як у бабусі, п'ятиразове дієтичне частування з індивідуального термобоксу, який повністю виключає контакт персоналу з дитячою їжею,  або виростити своїми руками зелену квітку в зимовому саду.

 

 

Академія дошкільної освіти LeapKids, що створена командою професіоналів найвищого рівня на чолі з Хоноратою Маслов, це територія де діти є суб'єктами, а не об'єктами виховання. Вивчення іноземним мовам, художньо-естетичний та фізичний розвиток, формування особистості та соціалізація, пізнання та розвиток уяви відбуваються у формі веселої гри або непомітного навчання, що дозволяє кожному маленькому генію максимально розвинути свої здібності та підготується до подальшого навчання в будь-якій школі.

 

Ось чому після закінчення свята навіть найавторитетнішим батькам, котрі проживають у найкращому житловому комплексі Києва, було так складно відвести додому своїх юних, але вже яскравих індивідуальностей. Всі вони готові залишитися в LeapKids назавжди!

Ніна Гай

 
 
 
 


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів