Горбачова у річницю весілля згадала, як заміж за Нікітіна виходила

1 липня 2017, 13:38

Продюсер Юрій Нікітін і співачка Ольга Горбачова святкують ситцеве весілля - першу річницю свого шлюбу.

Рік тому парочка відгуляла церемонію під спів Вєрки Сердючки за старовинними традиціями у замку Радомишль на Житомирщині. Та лише тепер Оля вирішила показати фотографії з сімйеного архіву.

Нікітін і Горбачова уже рік як офіціно подружжя

А коханому Юрі жінка приготувала музичний відеоподарунок - кліп з кадрами з весілля.

Горбачова заявила, що виставила найпотаємніші моменти торжества, навіть ті, що не бачили гості, з єдиною метою - задля "популяризації українського обрядового весілля".


Оля влаштувала собі свято за усіма традиціями
Нікітін ніс коханій взуття із посмішкою

"Нам хотілося пройти всі етапи підготовки до шлюбу, яких ми позбавлені в сучасній традиції, але які століттями допомагали готуватися нашим жінкам до заміжжя фізично і духовно", - пояснила Ольга.

Поклони батькам
Горбачова таки "прив'язала" батька своїх дітей до себе

"Я зіткнулася з критикою, що всі ці обряди дозволено робити тільки цнотливим дівчатам, а не мамі двох дочок. Але якщо не говорити виключно про тіло, то вся енергетична підготовка у нас геть відсутня, і я хотіла заповнити це в собі. Саме тому, що ми зводимо стосунки до фізіології, ми і опиняємося неготовими до труднощів у парі", - додала вона.

Співачка упевнена, що усі весільні обряди "метафізично означали смерть неусвідомленої дівчини і народження в якості свідомої дружини і жінки".

"І я щаслива, що змогла все це так само, хоч і з запізненням, пройти з чоловіком, який дійсно був для мене першим. Стільки енергії, скільки я отримала від свого роду в процесі обрядової весілля, неможливо отримати через звичайні сімейні розмови про побут, навчання і харчування", - зауважила Горбачова.

Нагадаємо, влітку минулого року Нікітін і Горбачова влаштували пишне весілля з рідними та друзями.

Фото Поліни Ільченко, надане прес-службою "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів