Повернення "Димної Суміші": Дорн – оператор, Onuka і "Агонь" на підтанцьовці

18 липня 2017, 13:09

Після майже 6 років затишшя на українську сцену повернувся один з найзнаковіших гуртів – "Димна Суміш".

17-го липня Саша Чемеров і компанія у буквальному сенсі "підірвали" столицю. Попри понеділок – день, коли мало хто з музикантів наважується давати концерт, - "Димна Суміш" разом з новим проектом Чемерова "The Gitas" зібрали повний зал одного з київських нічних клубів.

Через "солд аут" гурт навіть призначив додатковий виступ на 18 липня.

Кажуть, концерт "Димної Суміші" був неймовірним


На повернення "Димної Суміші" чекали не лише віддані прихильники бенду, а й колеги-музиканти: реюніон рок-гурту відвідали Ната Жижченко, вона ж Onuka, Євген Філатов (The Maneken), лідерка "Крихітки" Каша Сальцова, учасники гурту "Агонь" та скандальний Іван Дорн.

Чемеров повернувся
Ваню Дорна (четвертий ліворуч), схоже, добряче "вперло"

За словами очевидців, Ваня не втримався й вискочив на сцену, де пустився у танок і навіть виконав роль оператора – знімав усе на камеру. Так само до Чемерова й музикантів долучилися й Onuka з "Агньом".

Лідер "Димної Суміші"

Димна Сумiш. Это был полный разрыв. Реюнион 2017 #dymnasumish

A post shared by The Maneken (@themaneken) on Jul 18, 2017 at 2:11am PDT

На зустрічі одногранджників

A post shared by Sasha Koltsova (@kashasaltsova) on Jul 17, 2017 at 11:15am PDT

Як відомо, "Димна Суміш" зникла з музичних радарів у 2012-му році. За цей час фронтмен Саша Чемеров переїхав до Лос-Анджелеса, створив там в 2015-му році новий проект "The Gitas" і навіть випустити з ним 2 альбоми.

Останні два роки регулярно з'являлися чутки про повернення "суміші". А наприкінці 2016-го гурт порадував шанувальників двома новими треками.

На початку липня на сторінці "The Gitas" у Facebook запис, в якому Чемеров пообіцяв концерт "Димної Суміші" в Києві та інших містах в обмін на певну кількість "лайків".

Фото і відео з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів