Дімопулос у вишиванці повела сина до школи, а Потапа на лінійці обізвали "гоп-культурою"

1 вересня 2017, 15:04

Участь першого вересня не оминула і деяких зірок.

Потап, Аня Седокова, Світлана Лобода, Лілія Подкопаєва, Санта Дімопулос, Анастасія Топольська та інші відомі кияни повели своїх дітей до школи.

Не обійшлося і без казусів. Наприклад, у Потапа на лінійці стався невеликий конфлікт із невідомим "діячем культури". Утім, за словами шоумена, він зміг звести сварку нанівець. Про казус Олексій написав у своєму Instagram.

До речі, свято першого вересня єднає, адже Потап привів сина у третій клас разом зі своєю екс-дружиною Іриною Горовою, а Дімопулос прийшла до школи разом зі своїм ексом Андрієм Джеджулою і його нареченою.


Ірина і Олексій разом привели сина Андрія до школи

Сьогодні на лінійці мого сина поцапався з одним батьком ,він ,скажемо - діяч культури... і так я легенько його підковирнув і на мене полилося лайно і так швидко і багато ,що я зрозумів -я не готовий стільки навіть говорити на цю тему і моє веутнрішнє лайно якось швидко закінчилось....я так дивився на нього і якось мені за нього стало незручно.... він такий дорослий і так у нього не все виходить у цій культурній діяльності,а тут я зі своєю вічно задоволеною мармизою, в білому піджаку Містер-Успіх.....просто я подумав навіщо ж ми так все руйнуємо і розділяємо? Якими б ми були сильними в своїй єдності....а він все говорив і говорив про те що я "гоп-культура " і ті ж самі штампи на кшталт " Ви і Ми це різні полюси " і я зрозумів що в мене немає стільки гніву,що я був не правий по віднощеню до нього,що він не винуватець в цій ситуації і він не причина того що в головах безлад ....я підійшов перший ...і ми сказали один одному добрі слова,бо це ж бо лінійка 1 вересня , я подумав навіщо марнувати час на погане він (час ) все зробить сам,добро переможе! P.S. Не чіпляйте лайно,а якщо вже вступили не давіть на нього - не марнуйте час !))))

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap) Сен 1 2017 в 12:11 PDT

Санта навіть виклала в історії спільне фото з ексом та його нареченою

Донька Світлани Лободи і Андрія Царя Єва сьогодні пішла до першого класу.

Гімнастка Лілія Подкопаєва повела до школи доньку Кароліну та сина Вадима. І хоча їхній батько Тимофій Нагорний теж був на першому дзвонику, фото з дітьми кожен з екс-подружжя запостили окремо.

Подкопаєва хоч і живе між Україною та США, дітей в школу повела в Києві
Нагорний не пропускає перші дзвоники своїх нащадків

Матері трьох дітей - телеведучій Марічці Падалко довелося непросто, адже зібрати одразу трьох школярів - справа нелегка і недешева.

Патріотична родина депутата Соболєва у повному складі пішла до школи

Теж мати трьох діточок - Аня Седокова - до школи повела поки лише старшу Аліну.

Майбутнє подружжя депутат Сергій Лещенко і діджейка Настя Топольська разом відвели до школи дочку Анастасії від попереднього шлюбу - Уляну.

"Цього року і справді радію цьому святу і перебуваю в передчутті Уліних успіхів)" - написала діджейка Настя

Дочка акторів Ольги Сумської та Віталія Борисюка Аня на перше вересня прийшла в кедах, а її зіркова мати - у "ньюбеленсах".

Сумська з дочкою вбралися комфортно

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів