Диво-фонтани та опера у центрі столиці

27 вересня 2017, 13:15

Столичний житловий комплекс "Бульвар Фонтанів" вже став синонімом респектабельності, інновацій та комфорту. Але тепер ця преміальна локація перетворилася на наймоднішу пам'ятку Києва. Днями тут відкрилась розкішна алея фонтанів – каскад світломузичного дива довжиною 150 метрів.

Хтось стверджує, що в нашому світі диво – річ не тільки занадто дорога, але і неможлива. Але для компанії UDP – замовника проекту житлового комплексу "Бульвар Фонтанів", будівництво та управління нерухомістю – не тільки бізнес, а місія по створенню нового комфортного міського простору. І найбільш інноваційний з її об’єктів яскраво довів всім скептикам, що неможливе можливо!

Світло, колір, вода і вокал

Коли сучасний дрон в черговий раз облетів грандіозну променаду розкішного житлового кварталу, заповнену красивими та успішними людьми, він зняв дивовижну картину. У сутінках виникли грандіозні обриси ультрасучасного міста, що став світловою домінантою Печерських пагорбів.


Стрункі обриси фасадів, окреслені теплим світлом, стильне ландшафтне озеленення і сучасний дизайн прибудинкових територій – все говорило про те, що перед нами унікальний архітектурний продукт на рівні кращих світових зразків.

Алея сучасних кольорових фонтанів стала ниткою коштовного намиста, на яку нанизані три великі чаші фонтанів і білі куполи наметів для гостей. Ця розкішна композиційна вісь архітектурного ансамблю житлового комплексу "Бульвар Фонтанів" – потужний магніт, який манить до себе. Не випадково в цей по-літньому теплий осінній вечір на відкритті нового житлового будинку другої черги комплексу головним героєм свята був каскад фонтанів. Він акомпанував водним феєрверком бризок виступам популярного оркестру "Віртуози Києва", музичного тріо LaFesta та шоу "novaЯ" – оперної співачки, що грає на лазерній арфі.

Але справжньою богинею водних стихій і місячного світла стала відома оперна співачка Марія Максакова. У розкішному платті-туніці, що розвівається на вітрі, вона немов давньогрецька каріатида на носі корабля, буквально парила над каскадом фонтанів. Її віртуозне виконання класичних арій в сучасному аранжуванні було надзвичайно співзвучне застиглій музиці архітектури комплексу.

"Це просто фантастика! – каже краще меццо-сопрано країни. – Мої щирі рекомендації всім хто, планує придбати житло в цьому комплексі – це розкішне місце"!

Історія з географією

Розташування ЖК "Бульвар Фонтанів" дуже цікаве і незвичайне для центру міста, тут надзвичайно тихо і затишно: поруч немає великих вулиць, але при цьому виїхати та повернутися додому дуже зручно – всього в декількох хвилинах пішки від комплексу розташована станція метро "Палац Україна".

На машині дорога теж нескладна і приємна: від комплексу дуже зручний виїзд на вулиці Велика Васильківська та Щорса, бульвари Дружби Народів та Лесі Українки. Але головне – те, що комплекс розташований в районі, наповненим справжнім київським духом історичних Печерських пагорбів. Тут високі дерева, зелені двори, та й сам ритм мегаполісу немов сповільнюється. А всього за сотню метрів звідси іскрить енергією сучасне ділове та культурне життя столиці.

Еталонне рішення

ЖК "Бульвар Фонтанів" не дарма має звання кращого житлового кварталу в Європі за версією International Property Awards. Всі найсучасніші планувальні та інженерні рішення тут спрямовані на те, щоб його жителі насолоджувалися життям у форматі Luxury.

"Комфорт вимагає комплексного підходу, – вважає Сергій Перчак, директор компанії Сity One Development. – Виходячи з цього принципу, ми відбирали тільки найякісніші екологічні будівельні та оздоблювальні матеріали, обладнали комплекс найсучаснішою системою відео спостереження без "сліпих зон", продумали інфраструктурне та сервісне наповнення проекту, щоб наші мешканці мали "під рукою" все необхідне для щасливого і спокійного життя".

Ексклюзивними на ринку столичної нерухомості є й тутешні громадські простори. Дворівневі лаунж-зони, будуть розташовані на дахах будівель. Це справжні розважальні центри, що складаються із зони барбекю та домашнього кінотеатру, дитячої ігрової кімнати та комфортабельних зон для прийняття гостей та ділових зустрічей. Комфорт в "Бульварі Фонтанів" в прямому сенсі слова на висоті!

Двір без машин

"Всіх, хто приходить в наш комплекс вперше, вражають наші двори, – каже Світлана Касамара, керівник центру продажів ЖК" Бульвар Фонтанів". – У них не тільки тихо, але і тут немає машин.

Це царство дітей, що безпечно грають на ігрових майданчиках, літніх людей на зручних лавочках у зелених зонах відпочинку та молоді, що відпочиває в розташованих на перших поверхах комплексах кафе і ресторанах. Наші двори – продовження комфортного життєвого простору наших мешканців. Тому влітку у нас сплять з відкритими вікнами!".

Але і власники авто не ображені – їх залізні коні надійно охороняються у багаторівневих підземних паркінгах, доступ до яких є з кожного поверху комплексу за допомогою сучасних ліфтів. Тому що "Бульвар Фонтанів" – квартал з хорошими манерами, де приємно жити та куди вигідно інвестувати. I це звичайне диво поруч – ви знайдете його по музичному шуму фонтанів!

Ніна Гай

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів