Дружина екс-регіонала Хмельницького потусила на вечері ДіКапріо та князя Монако

3 жовтня 2017, 15:06

Дружина колишнього регіонала Василя Хмельницького Зоя Литвин, яка займається благодійністю та освітніми проектами, побувала на вечері князя Монако Альбера та голлівудського актора Леонардо ДіКапріо.

Також на заході були модель Аліна Байкова, актриса Ольга Куриленко та багато інших відомих осіб.

Враженнями Литвин поділилася у Facebook.

"Про мої несподівані вихідні: Екологічний 'дрім-тім' - це коли принц Альбер та ДіКапріо об'єднують зусилля задля порятунку планети. За кілька годин цей дует зібрав 14 000 000 € для океанічних резервацій, якими опікується фонд Альбера", - написала Зоя.


Зоя потрапила на вечерю на запрошення друзів, які, у свою чергу, товаришують із князем Монако

"Серед лотів – гербарій, зібраний принцесою Грейс Келлі, годинник прямо з руки Принца, літографія Френсіса Бекона, робота Кунса", - перелічила вона.

"Несподівано найдорожчий лот - 1 200 000 € візит на знімальний майданчик наступного фільму ДіКапріо. Вечеря з принцем Альбером майже пішла з молотка за 300 000 €, але на останній удар принцеса Шарлін пообіцяла сама приготувати цю вечерю, і ціна одразу ж підскочила до 600 000 €" - повідомила дружина Хмельницького.

Князь Альбер, княгиня Шарлін і Лео ДіКапріо об'єдналися заради допомоги Світовому океану

Як повідомила Зоя JetSetter, на вечері вона булла у золотій сукні Pucci.

"Його мені пошили Пітер Дундас і спадкоємиця будинку Лаудомія Пуччі, це був один з лотів на аукціоні фонду "АнтиСНІД". Тоді фонд збирав кошти на експрес-тести на ВІЛ… Це плаття я жодного разу відтоді не одягала: воно занадто "от кутюр", всюди було не до місця. А тут в самий раз!" - зауважила Литвин.

Ольга Куриленко теж була серед запрошених
Українська модель, яка живе і працює переважно в Америці - Аліна Байкова
Музичну частину вечора забезпечила Неллі Фуртадо

Фото з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів