Цимбалюк показала обличчя доньки та згадала свої французькі пологи

19 жовтня 2017, 11:18

"Міс Україна Всесвіт – 2006" Інна Цимбалюк давненько не з’являлася на шпальтах української преси. А все тому, що колишня модель вже понад три роки живе у Москві.

Там вона вийшла заміж і виховує дочку, яку, до речі, частенько показує у мережі.

Крім того Інна згадала про свою вагітність, французькі пологи та післяпологову депресію.

"Період вагітності став для мене одним з найбільш усвідомлених і щасливих періодів в моєму житті. Як би це смішно не звучало, я почувалася над жінкою з над можливостями. Мені здавалося, що я володію паранормальними здібностями, і у мене було стійке переконання, що в цей момент я пізнаю таємниці всесвіту, які ховаються від інших", - написала Інна у своєму Instagram.


Цимбалюк часто показує свою малу, але обличчя зазвичай приховує

"Гормони зашкалювали, і я була на сьомому небі від щастя. До пологів я перечитала купу корисної літератури, підписалася на десятки матусь-блогерів і відвідала різні курси і семінари для вагітних. Все це допомогло позбавитися всіляких страхів через незнання. До того ж, я була впевнена в собі, в своєму тілі і в своїй дитині. Настільки впевнена, що був момент, коли мені хотілося народжувати виключно вдома. Але варто було мені про це заїкнутися кому-небудь з близьких, відразу розуміла, що під час пологів у мене не буде можливості поїти заспокійливими чоловіка і батьків", - продовжила ділитися Цимбалюк.

Доньці Інни вже два рочки

Народжувала Інна у французькому госпіталі.

"Все було чудово, не зважаючи на той факт, що через вісім годин пологів мене все-таки вмовили зробити епідуральну анестезію. А мені хотілося народити природно без будь-якого втручання, пройти цей шлях самостійно з малятком. Але медикам властиво перестраховуватися і діяти за інструкцією. Вісім годин пологів для них здалося забагато, і мене почали переконувати, що епідуральна анестезія прискорить процес, і це буде краще для дитини. Незважаючи на те, що серцебиття малятка було в нормі і я була цілком бадьорою", - згадала Інна.

У період вагітності екс-модель почувалася супер-жінкою

"Найбільше я втомилася від умовлянь акушерки… Загалом, я здалася ... У той момент, для мене це була поразка. Ніби я не впоралася. Ніби на Олімпійських іграх спортсмена відділяла від золота тільки частка секунди, і тому він отримує не золото, а срібло. Так і я, начебто народила здорову дитину, всі навколо радіють, а я розчарована і не задоволена собою. І не тому, що залишилися зайві кілограми і трохи все болить, а тому що під час пологів я не впоралася зі своїм боргом перед дитиною. Це і послужило поштовхом для моєї подальшої депресії", - зізналася Цимбалюк.

Як відомо, 32-річна Інна стала мамою у червні 2015-го. Ім'я свого чоловіка вона так і не оголосила. Відомо лише, що він московський бізнесмен і друг співака Олександра Буйнова.

Чоловіка Інни начебто звуть Ігор. Фото з сайту "Медианяня"
Днями Цимбалюк наважилася показати обличчя дочки зблизька
Форму колишня гімнастка, як бачимо, не втратила
У мережі Інна кличе доню Шу-Шу
Саме Буйнов і познайомив Цимбалюк із чоловіком
Інна тепер дружить із московськими тусовщицями, зокрема, зі співачками Ольгою Орловою та Інною Маліковою
Інна не розповіла, як подолала депресію, але зараз, судячи з фото, вона насолоджується життям

Нагадаємо, до Москви Цимбалюк переїхала ще у 2013-му році до початку Євромайдану.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів