Третій аншлаг Полякової в столиці: опера, гумор і подружка Камалія

27 жовтня 2017, 15:47

Співачка Оля Полякова утретє відіграла сольний концерт на київській сцені, не лише поєднавши диснеївську казку з бразильським карнавалом, як обіцяла – але й додавши трохи стендапу та опери.

Ідеться про хіт Суперблондинки "Шлепки", котрий під час виступу в Палаці "Україна" вона виконала тричі: двічі в звичайному варіанті, а один – тужливою арією.

Полякова встановила особистий рекорд, давши 66 концертів у рамках одного концертного туру, причому в багатьох містах вона виступила двічі за один день. Як підкреслила сама Оля, вона відмовилася співати в Росії, "від Москви до Хабаровська", але робить це з задоволенням, бо українська публіка - найкраща.

Полякова знову запалила на біс у Києві
Розмаїття кольорів та запальні танці

У перервах між піснями Оля, котра, за її словами, у всій Україні єдина відповідає за свято, смалила жартами, як вище, так і нижче пояса. Зокрема співачка розказала, як вона любить дітей (а не лише сам процес), і пораділа, що численні малюки, які були на її концерті 26-го жовтня, через 20 років вже самі куплять квитки, "і Оля Полякова ніколи не здохне з голоду".


Співачка вигуляла свої фірмові кокошники

Сюрпризом для публіки та для самої Полякової стала поява в залі її колеги Камалії з доньками.

"А кажуть, що ми з тобою вороги, бачиш? А ми, виявляється, подружки!", - оголосила Оля.

Камалія привела Арабеллу і Мірабеллу на концерт до тьоті Олі
Полякова упродовж концерту змінила багато вбрань

Нагадаємо, вперше своє шоу "На бис" Оля Полякова з аншлагом представила в Києві минулої осені, після чого, на численні прохання шанувальників, повторила 24-го березня. Його "родзинка" - срібний кінь виїхав на сцену й під час третього київського концерту.

Славнозвісні "Шлепки" лунали тричі
Олі довелося виходити й на біс

Відео з соцмереж, фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів