Київський сольник Кароль: присвята чоловіку, пряма трансляція та зразковий фан-клуб

31 жовтня 2017, 15:29

Сім концертів поспіль у столичному Палаці "Україна" - на такий крок, здається, не наважувався ще ніхто з вітчизняних артистів, окрім Тіни Кароль.

У понеділок 30-го жовтня зірка відспівала вже третій сольник у Києві, і "найважчий" день тижня не став на заваді майже повній залі.

Дві години безперервного злагодженого шоу Тіна відпрацювала, як завжди – з драматичним надривом у голосі, танцями, спілкуванням із фанатами та словами про те, що лише на сцені і заради глядачів вона живе.

Червоного багато у шоу Кароль
Балет двійників вперше з'явився у кліпі на пісню "Я не перестану"

Програма шоу складається з пісень з нового альбому "Интонации" та старих добре відомих хітів на кшталт "Намалюю", "Ноченька", "Выше облаков" тощо.


У балеті Тіни лише дівчата

Головною фішкою нової програми Тіни стала пряма трансляція шоу на великі екрани з акцентом на саму співачку крупним планом. Цю ідею раніше вже використовувала американська зірка Бейонсе, яка в турі 2016-го року теж транслювала свій концерт на екрани.

Візуальний ряд та пряма трансляцію шоу на великих екранах - технологічно складна, але вже не нова фішка
Бейонсе рік тому вже використовувала ідею з транслюванням концерту на екрани

Ще однією родзинкою концерту є балет двійників Тіни - Kozar Dance Theatre. Дівчата-танцівниці, до того ж, дуже пластичні. Поки Кароль за лаштунками змінювала чергову сукню, балет робив акробатичні рухи під потужні програші музикантів, які, здавалося, часом уявляли себе рок-групою.

Номер з фехтувальницями - один із найяскравіших

Мабуть, найбільш зворушливим моментом шоу Кароль є її виконання пісні "Земля" з нового альбому. Тіна присвятила композицію і постановку на неї своєму покійному чоловіку Євгену Огіру.

Ще одна особливість концертів Кароль, яку неможливо не помітити - це її вірний фан-клуб. Прихильники Тіни вишикувалися під сценою, дарували їй квіти, підсвічували телефонами, співали всі пісні та довго не відпускали артистку.

@official_tinakarol дуже тендiтна i сильна одночасно #тинакароль #tinakarol #kievgram #tabloidua

Публикация от www.tabloid.pravda.com.ua (@tablo_id) Окт 30 2017 в 1:32 PDT

Кароль на сцені кілька разів повторила, що живе заради оплесків і глядачів, і що саме вони ведуть її Чумацьким шляхом ("млечным путем")
У виконанні Тіни дуже багато високих нот
Кароль озброєна шпагою, мікрофоном і голосом
Протягом концерту Тіні вдавалося непомітно зникнути зі сцени, а потім з'явитися вже у новому вбранні
Вже наприкінці шоу голос Тіни, яка дві години співала, не шкодуючи зв'язки, зірвався на верхній ноті. Однак вона майстерно вийшла з ситуації та продовжила співати, ніби так треба
Попереду у Кароль ще 4 концерти у столиці та друга половина туру країною

Фото Антона Кулаковського та Андрія Максимова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів