Заборонена тема: нове місце провокаційної виставки

Середа, 6 грудня 2017, 14:00

Через незалежні від бренду причини виставка переноситься.

Але ніякі причини не завадять нам побачити сучасне мистецтво про жіночу насолоду!

Експозиція виразних об'єктів мистецтва про жіночий оргазм, що організована брендом Durex®, пройде 16-22 грудня в Києві на першому поверсі Комплексу "Торонто-Київ".

Lina Condes


Доторкнутися до інтимного моменту жіночої насолоди нам допоможуть відомі українські художники і ілюстратори: Маша Шубіна, Микита Кравцов, Ніна Мурашкіна, арт-проект Kinder Album, Анна Бітаєва і Аліна Заманова, до яких також приєдналася художниця Lina Condes.

 Kinder Album

Ми живемо в 21 столітті, який перенасичений інформацією, і за нашу увагу бореться безліч різних голосів. Тому тільки за допомогою найсильніших візуальних образів можна розкрити пікантну тему жіночого оргазму і привернути увагу громадськості до проблеми, яку багато хто до цих пір ігнорують. Згідно глобальної статистики, 2/3 жінок не завжди отримують оргазм під час сексу *. Такі цифри вражають і бентежать, і щоб змінити сумну статистику, бренд Durex® вирішив кинути виклик сексу без задоволення завдяки новому гелю для посилення жіночого оргазму Durex Intense Orgasmic і організував виставку сучасного мистецтва.

 Марія Шубіна

Тепер виставка відбудеться в одному з найбільших комплексів в Україні, який розташований в серці історичного і ділового району столиці (вул. Велика Васильківська 100), за підтримки Tuzov Art Group в особі арт-менеджера Владислава Тузова. А куратором провокаційної виставки стала  художниця Лілія Чавага.

Вхід на виставку - вільний.

*Джерело: глобальні дослідження за замовленням Reckitt Benckiser категорії сексуального здоров’я Durex®, проведені Harris Interactive, 2011 р., 2017 р.

Захід на Facebook:

https://www.facebook.com/events/1524761517558911/

Юлія Бєляєва


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів