Яна Руснак та Ліна Кондес представили "космічні" овали в Маямі

6 лютого 2018, 17:30

Цієї зими в сонячному Маямі пройшли презентації відомих міжнародних арт заходів: Art Palm Beach та Art Miami, де зібралося безліч колекціонерів в найзнаковішому готелі міста - Fontainbleau.

"Art Connection USA" представляє міжнародну художню виставку - продаж в готелі Miami Beach's Fontainebleau Hotel & Resort під час Art Basel 2017, в якому презентовані найкращі художники з усього світу, серед яких українські Яна Руснак і Ліна Кондес а також Брейнваш, Марк Рудинський, оз Ель-Хай, Гоча і Ніно Джохадзе, Герберт Галараза, Альпер Досталь, Шейн Боуден, Анна Розумовська, Рейчел Харріс.

"Art Connection USA" є основною сценою мистецтва Південної Флориди, яка вже понад 28 років патронує виставкові зали, галереї та майстерні художників в Помпано-Біч, площею 4200 м2. "Art Connection USA" займається дизайном і вважається засновником нових тенденцій в галузі образотворчого мистецтва та архітектури.

Власник галереї Ofer Sadik має відмінний смак у сучасному мистецтві та є прекрасним арт-дилером, який здобув повагу і довіру провідних колекціонерів США, Ізраїлю та Європи.


Нагадаємо, за останні роки художниці Яна Руснак та Ліна Кондес достойно представляли Україну на ARTMONACO, Art Istanbul, Open20 Venice, Art Beirut, Miami Scope та на багатьох інших міжнародних виставках.

Наразі автори готують проект на Art Wynwood Miami 2018.

Власник галереї "Art Connection USA", Ofer Sadik та Рейчел Харис (по центру). Ofer Sadik має відмінний смак на сучасне мистецтво. Ofer - прекрасний арт-дилер, який здобув повагу і довіру провідних колекціонерів США, Ізраїлю та Європи.
Колекціонер Alexis Weinberg, Ofer Sadik, Vivian Weinberg, Samy Weinberg
Ofer Sadik, Колекціонер Victor Imber, президент готелю Fontainebleau Phil Goldfarb

Ofer Sadik з відвідувачкою
Yana Rusnak
Yana Rusnak, куратор Tamara Li, Lina Condes

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів