Запрошуємо на виставку "Освіта за кордоном" від компанії STUDY.UA

9 лютого 2018, 12:09

10 і 11 лютого в Києві відбудеться виставка "Освіта за кордоном", яку проводить компанія STUDY.UA

Хочете побудувати успішну кар'єру? Бачите себе студентом престижного університету за кордоном? Тоді ця новина для вас! Вже 10 і 11 лютого в Києві відбудеться масштабна виставка "Освіта за кордоном". Виставка пройде в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. Організатор виставки - освітня компанія STUDY.UA.

Отримати безкоштовне запрошення на виставку

На виставку запрошені учасники з 10 країн світу. Приходьте і спілкуйтеся особисто з представниками шкіл, коледжів і університетів з Англії, Канади, США, Австралії та Європейського Союзу. Не потрібно читати на відгуки в Інтернеті - просто приходьте на виставку! Ви зможете отримати індивідуальні консультації представників навчальних закладів з усього світу, вибрати програму навчання, порівняти вартість. Крім того, учасники виставки підготували безліч спеціальних пропозицій і бонусів тільки для гостей заходу.


Які програми будуть представлені на виставці?

  • Канікулярні програми за кордоном для школярів і студентів: 50 поїздок в групі на літо 2018. Дізнайтеся про програми, які отримують лише позитивні відгуки від клієнтів компанії STUDY.UA.
  • Середня освіта за кордоном в школах-пансіонах Великої Британії, Канади та Європи для школярів 12-16 років.
  • Академічні програми, що гарантують зарахування до 150 ВНЗ по всьому світу. Для школярів 15-17 років та студентів 20-22 років.
  • Мовні курси за кордоном для студентів від 16 років.

Крім того, в рамках виставки пройдуть 25 освітніх семінарів. Семінари проведуть зарубіжні партнери компанії STUDY.UA, які розкажуть гостям найактуальнішу інформацію про отримання освіти за кордоном. Отримайте актуальні відгуки про життя та навчання у Великій Британії, Канаді, США і Європі. Також в рамках семінарів ви зможете задати всі ваші запитання щодо організації навчання за кордоном експертам компанії STUDY.UA.

Як взяти участь у виставці?

Відвідування виставки безкоштовне. Для входу на виставку необхідно зареєструватися і отримати індивідуальне запрошення на сайті.

Місце проведення виставки: готель Fairmont Grand Hotel Kyiv, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Виставка буде працювати 2 дні: 10 і 11 лютого.

Час роботи виставки: 10: 00-17: 00.

Для отримання безкоштовного запрошення на виставку зареєструйтеся на данній сторінці.


Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів