MANU Hot Kitchen & Grill: У столиці з’явилося справжнє місце сили

22 лютого 2018, 16:25

Ресторан MANU Hot Kitchen & Grill — місце сили у Києві. Заклад отримав назву на честь сина Сонця, першого царя та верховного жреця Перу.

За легендою, сказане вголос ім`я Manu має цілющу силу, дарує спокій та духовну рівновагу.

У MANU Hot Kitchen & Grill насолода від їжі ― не культ, а можливість відновити життєву енергію. Це справжнє місце сили.

Лише відчинивши двері нового ресторану, опиняєшся у світі колоритного Перу. Двоповерховий заклад оздоблено натуральним камінням та деревом і численною атрибутикою з наскельними малюнками стародавніх інків. Атмосферу доповнює неймовірна кількість квітів.


Кухня MANU Hot Kitchen & Grill — сучасний перуанський Nikkei з акцентом на південноамериканських соусах, перцях та приправах, доповнених японськими техніками приготування. Характерні для Азії продукти — свіжа риба та водорості — займають тут рівноправне місце з традиційними американськими — яловичиною, картоплею та кукурудзою.

Заклад пишається розташованою на другому поверсі відкритою кухнею з величезним грилем. Різні температурні режими та широкий вибір страв дозволяють задовольнити смаки найвибагливіших відвідувачів.

Антикучо теляче серце в соусі ахі панка і севіче сібас з солодкою картоплею та кукурудзою гриль, — ось лише декілька позицій в меню, заради яких варто відвідати MANU Hot Kitchen & Grill.

Ресторан ідеально підходить для приємного відпочинку друзів і масштабних подій будь-якого формату. Це місце для тих, хоче відкрити для себе щось нове.

Open kitchen ‒ приготування страв перуанської кухні Nikkei, що стає справжнім видовищем. Більшість позицій з меню кухарі готують на гігантському розпеченому грилі, що покриває кожен шматочок пікантною скоринкою і додає м'ясу, рибі та морепродуктам особливого смаку.

Завітати у заклад на емоційну підзарядку, дегустацію та chill out можна за адресою: вулиця Велика Васильківська, 94.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів