Комфорт Таун відзначив день захисту дітей та зустрів "Комфортне літо"

8 червня 2018, 14:00

Комфорт Таун від KAN Development продовжує формувати в Україні європейські стандарти якісного житла.

З нагоди Дня захисту дітей, чи не найкомфортніший житловий комплекс столиці організував феєричне за емоціями та грандіозне за масштабами родинне свято "Комфортне літо".

Свято проводилось за принципом "тільки для своїх" – лише мешканці Комфорт Тауна та друзі, котрих запросили самі мешканці.

Малюки, на правах господарів свята, насолоджувались подарунками, які для них підготував Комфорт Таун: різноманітні атракціони, бавились з аніматорами, приймали участь у виставах дитячої академії А+ та неймовірно весело проводили час.


Дорослі розважались не менше за дітей, завдяки безкінечним жартам гумористів, з величезним інтересом спостерігали за спортивними турнірами, виступами бодібілдерів Sport Life і звичайно ж раділи щасливим обличчям своїх дітей.

Яке ж свято без подарунків!? Найочікуванішим став розіграш туру на відпочинок до Туреччини в 5-ти зірковий готель від компанії TUI.

Кульмінацією свята в Комфорт Тауні став фантастичний концерт групи MOZGI. Потап разом з хлопцями цього дня були неперевершені, просто космічні (майже втратили земне тяжіння).

Глядачі шаленіли від задоволення під запальні хіти своїх улюбленців.

Всі зарядились позитивом на рік вперед, наймолодші мешканці Комфорт Тауна виразили "респект".

Директор з маркетингу ЖК "Комфорт Таун" Олександер Шуляка розповів: "атмосфера свята, що панує в Комфорт Тауні та задоволені мешканці – це результат правильно обраної стратегії будівництва і управління комплексом. Комфорт Таун з самого початку створювався в форматі "місто в місті". Нашим безумовним пріоритетом являється облаштування комфортних умов життя для мешканців починаючи з моменту, коли вони вперше відвідують відділ продажів і закінчуючи організацією дозвілля. Окремо варто зазначити, що високу якість збудованого та своєчасно зданого в експлуатацію житла гарантує компанія КАН Девелопмент".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів