Діджейка Настя в золотому купальнику та кришталевій перуці погуляла пустелею. ФОТО

4 вересня 2018, 09:51

Діджейка Анастасія Топольська останній тиждень літа провела з чоловіком-депутатом Сергієм Лещенком і донькою Уляною в Америці. Там сімейство не лише побувало у Каліфорнії, а й кілька днів провело на фестивалі Burning Man у пустелі Невади.

Причому до цієї події Настя, Сергій та Уляна ретельно підготувалися, адже обов’язковою умовою перебування там є костюми.

Усі вбрання для них створили майстрині з Patoka Studio, а кришталеві перуки з пір’ям зробив дизайнер Іван Фролов.

"Мене запрошували там виступити попередні два роки, але тільки в цьому я відчула, що хочу і можу. Вирішили поєднати сімейні канікули з новим досвідом", - розказала Топольська у коментарі ТаблоID.


"Burning Man - гарне місце, щоб прочистити мізки і полюбити пил", - написав Лещенко у мережі

"Нам пощастило з табором і організацією. Ми готувалися до якихось первісних умов, але вийшло все майже "лакшери". Ми жили в shift pod (спеціальний намет підвищеного комфорту – ред..), в британсько-американському таборі PlayGround, який вів сцену, на якій я виступала для Carl Cox разом з Martinez Brothers і Joseph Capriati", - поділилася Настя.

Настя вигуляла два костюми - золотий та срібний

"У таборі були душ, туалети, сніданок і вечеря (їжа в таборі була одним з моїх highlights). Був загальний холодильник і в доступі вода. Так само нам заздалегідь приготували велосипеди", - зауважила вона.

Уляна теж була в образі

"Пил там білий, як борошно, тому дискомфорту сильного не відчували. Спати вночі було складно - різко ставало холодно, і було нескінченно голосно через найближчі танцполи. У 8-9 ранку спати вже було неможливо - занадто спекотно. Зовні було свіжіше, ніж усередині", - розповіла діджейка.

Настя дуже задоволена умовами життя на фестивалі

"На велосипедах було взагалі добре. Ми об'їздили всі арт-об'єкти і більшість вулиць. Побували в українських таборах Kurenivka і Borsh. Всього один раз вибралися на фест вночі і зустріли світанок під музику Luciano на з'їзді двох танцпол-монстрів Robot Heart і Mayan Warrior. Але вдень там все одно веселіше", - розказала Настя.

Як відомо, на фестивалі Burning Man можна побачити неімовірні витвори сучасного мистецтва
"Чому я не сокіл, чому не літаю"
Уляні буде, що написати у творі "Як я провела літо"
Настя чимось нагадувала Ксену - принцесу-воїна

"Гроші на фестивалі не ходять взагалі, тільки подарунки-сувеніри. Всі всіх безкоштовно пригощають. Круто, красиво і весело. Люди без комплексів, кордонів, всі в темі, ніякої агресії чи негативу. Думаю, ми ще повернемося!" - підсумувала Топольська.

Фото надані Анастасією Топольською

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів