Аріна Домскі - вишукана музика для обранних

1 жовтня 2018, 20:00

Серед усього різноманіття музичного продукту, що пропонує медіа-простір надзвичайно бракує чогось свіжого, нового та інтелектуального. Такого, щоб задовольнило вимоги навіть найвибагливішого естета.

Однотипні концерти, тури, прості мелодії та слова починають набридати – хочеться чогось кардинально іншого, чогось, що б дозволило переміститися в зовсім іншу реальність та сповна насолодитись мистецтвом музики.

В цьому плані особливий інтерес викликає такий музичний стиль як Classical crossover (класичний кросовер), тобто стиль музики, що є своєрідним синтезом класики з іншими стилями (поп, рок, електронна музика тощо).

Аріна Домскі

Стиль Classical crossover зароджується в ХІХ столітті серед представників італійської інтелігенції. Відправною точкою класичного кросовера саме як особливого стилю можна вважати 60-ті роки минулого століття.


Саме тоді легендарна група The Who, а потім не менш легендарна The Queen починають записувати пісні, які згодом назвуть рок-оперою (наприклад, альбоми The Who "Tommy" 1969 року і Queen "A Night At The Opera" 1975 року).

Офіційна назва стилю з’явилась недавно, увійшовши в список номінацій музичної премії "Grammy".

На теренах Східної Європи єдиним представником цього стилю є українка- Аріна Домскі.

Аріна широко відомо за кордоном, їй вдається збирати повні концертні зали та в буквальному сенсі заворожувати глядачів своєю творчістю. Неймовірна атмосфера виступів, високопрофесійний вокал, чарівний тембр дозволяють глядачеві поринути у зовсім інший світ – світ духовності, краси та внутрішнього спокою.

І якби це пафосно не звучало, її творчість дозволяє відчути таку важливу для людини гармонію.

Аріна Домскі співає та створює музику на декількох мовах. Її репертуар включає композиції італійською, чеською, англійською, французькою, китайською, російською мовами, а також, звісно, що рідною українською.

Перший сингл Аріни Домскі "Ti Amero" потрапив в ротацію британського музичного каналу CMTV та познайомив європейського глядача з творчістю української співачки.


Концертна програма Аріни з назвою "Opera Show" користується неабиякою популярністю в Німеччині, Іспанії, Італії, Франції, Люксембурзі, ОАЕ, Туреччині, Казахстані, Гонконзі тощо.

Особливо полюбили виконавицю жителі Піднебесної. Чудове сопрано вокалістки, оригінальне театральне шоу, а також екстравагантні сценічні образи викликають шалений ажіотаж та неабияке захоплення в китайського глядача. Тому й не дивно, що Аріна Домскі є частою гостею впливових заходів, що проводяться в цій державі.

Зокрема, співачка є головною героїнею церемонії відкриття Guangzhou Internatioanal lighting festival 2015, що відбувся в третьому за величиною ( після Пекіну та Шанхая) китайському місті Гуанчжоу. Грандіозне відкриття відбулось на "Haixinsha Arena", на котрій в 2010 році проходила церемонія відкриття Азіатських Ігор.

Поряд з концертним майданчиком знаходиться славнозвісна телевежа Гуанчжоу, що є другою за висотою у світі. Кількість глядачів, що відвідали виступ Аріни – понад 22 000 людей. Виступ транслювався центральними каналами Китаю.

У 2016 році Аріна Домскі знову з гастролями відвідала Піднебесну. Тут вона виступила на "Guangzhou International Sports Arena".

Саме з цієї площадки у 2015 році розпочала своє турне американська зірка Кеті Перрі. Протягом трьох днів виступ української співачки відвідало більше 54 000 людей. Шоу транслювалось головним національним каналом CCTV.

Аріна,також, стала першою українською артисткою, що виступила на "Guangzhou International Sports Arena" - місцем, де мріє виступити кожна зірка не лише Далекого Сходу, але й популярні голлівудські зірки.

У 2017 році Аріна Домскі стала спеціальною запрошеною зіркою грандіозного фестивалю присвяченому святкуванню китайського нового року в місті Ханченг виступивши перед аудиторією в кількості 60 тис. людей.

В китайському місті Ченду, столиці провінції Сичуань відбулось відкриття другого BRICS international film festival, де співачка мала честь виступати.

В церемонії відкриття взяло участь понад 1300 людей – представники політики, економіки, шоу-бізнесу, професіонали кінематографу держав БРІКС Церемонія відкриття транслювалась центральним каналом CCTV.

За запрошенням уряду Китаю та телеканалу CCTV Аріна Домскі виступила в Пекіні на урочистій гала-вечері з нагоди 31-го засідання Ради регіональної антитерористичної структури (РАТС) Шанхайської організації співпраці (ШОС).

На ній було прийнято ряд рішень про закріплення співпраці між державами-членами ШОС в боротьбі з тероризмом, сепаратизмом та екстремізмом.

Аріна є небайдужою до проблем людства, а тому часто бере учать в різних благодійних заходах ( "Кубок барбоса", "Здай кров для держави", "Разом проти раку молочної залози", "Пробіг під каштанами" та ін.)

Також, Аріна Домскі виступила на відкритті літнього міжнародного економічного форуму Давос-Далянь. Масштабна церемонія відкриття відбулась в "Damai Center", котрий цього вечора відвідало приблизно 18 000 глядачів.

Окрім цього, Аріна виступала на церемонії відкриття зимового фестивалю "Ice Lantern".

У січні 2018 року шоу Аріни було удостоєно "Арабського Оскара" в галузі мистецтва DIAFA 2018 в ОАЕ. Церемонія нагородження була присвячена Його Величності шейху Мохамеду бен Рашиду аль Мактум, віце-президенту держави, прем‘єр-міністру та правителю ОАЕ.

Цього вечора елітний комплекс Atlantis the Palm зібрав усю еліту арабського світу.

Арабська публіка дуже високо оцінила шоу Аріни Домскі "Opera Show". Це й не дивно, адже це шоу – є переплетінням епох та культур, минулого та сьогодення, класики та модерну.

90-хвилинне унікальне театральне шоу знайомить глядача з геніальними музичними композиціями Генделя, Моцарта, Чайковського поступово переходячи в сучасну академічну музику.

Шарму додає оригінальний репертуар, що суттєво відрізняється від репертуару сучасних виконавців. Навряд чи слухач раніше чув щось схоже на композиції Аріни Домскі.

Музика Аріни – це величезна порція естетичного задоволення для інтелігентів, людей, що володіють беззаперечним художнім смаком.

Це музика, що змушує задуматися, музика, що торкається найпотаємніших куточків людської душі та здатна викликати різного роду емоції змусивши побачити світ по іншому.

Шоу супроводжується художнім світловим оформленням, відео інсталяціями, театральними постановками. В шоу залучені танцівники, музиканти, актори, акробати тощо. Неординарні сценічні образи дозволяють побачити класику під зовсім іншим кутом.

Те, що відбувається на сцені під час виступу Аріни Домскі є далеким від умовностей та сірої реальності.

Однак, як говорив мудрий український народ: "Краще один раз побачити, ніж декілька говорити!"

Жодне світове визнання не замінить рідної та теплої української публіки.

Тому українка Аріна Домскі виступить 16 жовтня у 19.00 за київським часом у Міжнародному центрі культури та мистецтв для того, щоб подарувати кожному глядачеві ці неймовірні емоції, що здатна викликати музика під яку закохуються, творять, люблять та й живуть – класична музика.

Детальніше про концерт за посиланням - https://kiev.karabas.com/opera-shou-arina-domski

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів