У Києві презентували кулон від КЮЗ у рамках "Міс Всесвіт"-2018

22 жовтня 2018, 13:00

Напередодні конкурсу "Міс Всесвіт"-2018 відбулася презентація унікального виробу від майстрів Київського Ювелірного Заводу.

Шедевр ювелірного мистецтва стане лотом-сувеніром від України в рамках конкурсу "Міс Всесвіт" і буде представлений на благодійному аукціоні, направленому на збір коштів для лікування ВІЛ-інфікованих дітей.

Ескіз підвісу "SAVE MY WORLD" ("Збережи мій світ") був розроблений за участю фіналісток конкурсу "Міс Україна Всесвіт" - 2018, які подавали на розгляд журі свої варіанти ескізів. Художники Київського Ювелірного Заводу зібрали симбіоз ідей воєдино і втілили в реальність.


Підвіс виконаний у формі планети Земля. У центрі розташований блакитний топаз, видобутий на Волинському родовищі, яке є одним з найдавніших в Україні. З огляду на місце розташування, мінерали мають унікальну енергетику.

"В ідею створення виробу закладена глобальна концепція збереження цілісності нашої планети за допомогою неймовірної творчої енергії любові і краси, якою володіє жінка. Разом, ми зможемо зберегти природні ресурси і захистити Землю від екологічних катаклізмів і воєн, забезпечивши, тим самим, світле і щасливе майбутнє нашим дітям "- прокоментувала директор конкурсу "Міс Україна Всесвіт "- Анна Філімонова.

Анна Філімонова

Жовтим діамантом на "Земній поверхні" відзначена Україна. Завдяки спеціально розробленій петельки Земна куля обертається, як справжня планета.

Нагадаємо, що конкурс "Міс Всесвіт" - 2018 відбудеться в столиці Таїланду - Бангкоку, в грудні поточного року. На найпрестижнішому конкурсі краси нашу країну представить володарка титулу "Міс Україна Всесвіт" - 2018, 23-річна одеситка Карина Жосан.

На заході, в рамках презентації підвісу "SAVE MY WORLD", були присутні директор конкурсу "Міс Україна Всесвіт" - Анна Філімонова, діюча Міс Україна Всесвіт - Карина Жосан, а також фіналістки Міс Україна Всесвіт - 2018.

Ганна Дурицька, Карина Жосан, Валерія Рябченко

Олексій Дівєєв-Церковний

Ростислав Кітич (творець виробу, головний художник КЮЗ)

Вікторія Теплюк

Карина Комишная

Карина Жосан

Зменшена копія кулона. Кілька таких кулонів розіграли серед гостей презентації

Презентація відбулася 18.10.18 в ювелірному магазині "КЮЗ. Українські Самоцвіти", розташованому за адресою: вул. О.Гончара, 79/4.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів