Полякова, Астаф’єва та Монро презентували комедію про свінгерів

26 лютого 2019, 13:25

25-го лютого в одному з київських кінотеатрів відбувся допрем’єрний показ комедії "Свінгери"-2, автори якої продовжують досліджувати тему сексу.

Цього разу вони вийшли на новий рівень - державний. Адже один с головних героїв, бізнесмен Ігор, не тільки свінгує, а ще й балотується на посаду президента країни.

У другій частині еротичної комедії - той самий зірковий акторський склад: Оля Полякова, В’ячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Дар’я Астаф’єва, Ганна Саліванчук, Олексій Вертинський. Та додалися два нових персонажі. Це Михайло Хома (Дзідзьо) в ролі гуру тантричного сексу та травесті-діва Монро, яка грає саму себе.

Режисером сиквелу, як і попередньої стрічки, виступив латвієць Андрейс Екіс.


Давно відомо, що один із найскандальніших епізодів картини — поцілунок героїнь Астаф’євої та Полякової.

Даша зізналася, що дуже боялася темпераментної Олі. Та Полякова виявилася душевною і мудрою жінкою, тож вони швидко затоваришували.

 
Цей кадр уже облетів всі соцмережі

"У той час у мене був складний період у житті, і Оля виступила для мене в ролі психолога", - зауважила співачка.

 

Також Астаф’єва поділилася враженнями від зйомок еротичних сцен: "Я не знаю, як люди знімають оте порно, але ми дуже сміялися!"

 
 

"Давайте перестанемо бути провінціалами та почнемо сміятися не тільки з наших політиків, а й з речей, про які кожен з нас знає та думає. Адже так роблять в усьому світі", - сказала Оля Полякова, коментуючи пікантну тему фільму

 
Ганна Саліванчук для ролі помітно схудла, хоч режисер і не вимагав від неї таких жертв
 

Монро взагалі нічого страшного не бачить в обміні сексуальними партнерами, і навіть хотіла спробувати таке. Та, на жаль, в неї зараз немає коханої людини. "А засуджувати свінгерство — це просто ханжество!" - заявила білявка

 
Телеведуча Іванна Онуфрійчук прийшла підтримати зіркових колег
 
Дружина скандального майора Миколи Мельниченка, колись телеведуча, а тепер юрист Наталія Розинська повернулася з Америки, стала шатенкою та вирішила про себе нагадати у світських хроніках
 
Зірковий менеджер Сергій Перман вирішив познайомити свого песика з останніми доробками української кіноіндустрії
 
Щось Даша зачастила зніматися у кіно
 
Дизайнер Андре Тан та його сувора сумка
 
Телеведучий Юрій Горбунов позував фотографам, поки його дружина Катя Осадча брала інтерв'ю у зірок
 
 

Для Дзідзо участь у фільмі була експериментом. Адже до цього він знімався тільки у власних картинах. "Це було дуже класно — просто насолоджуватися процесом, а не думати про гроші, касу, групу та інше", - розповів артист

 
 
 

Це була перша роль для Монро "зі словами". І відразу ж дуже пощастило — адже знімалася вона в епізодах з Олексієм Вертинським.

 
 
У прокат комедія "Свінгери"-2 вийде 1-го березня

Фото Дмитра Ларіна для ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів