Фреймут, Бахарєв і Шишпор вивели на подіум "сонячних дітей"

21 березня 2019, 16:53

Телеведучі Ольга Фреймут, Марися Горобець, Григорій Решетник, музикант Роман Бахарєв, балерина Христина Шишпор та інші селебріті вивели на подіум дітей з синдромом Дауна.

Показ у рамках Дитячого тижня моди був приурочений до World Down Syndrome Day, який відзначають у всьому світі з 2006 року.

Не секрет, що саме 21 березня - це символічне позначення самого синдрому Дауна, причиною якого є трисомія однієї з хромосом: у людини, що страждає на це захворювання, 21-а хромосома існує в трьох копіях.

"Ми хотіли показати, що незважаючи на поширену в суспільстві думку про нездатність дітей з синдромом до класичного навчання, вони можуть осягти не тільки навички догляду за собою, а й більш складні дії, включаючи участь в модних показах і вихід на подіум", - зауважила засновниця Junior Fashion Week Наталія Коваленко.


"Сонячні діти", як називають людей з синдромом Дауна за їх доброзичливість, відкритість і наївність, не відстають в інтелектуальному розвитку в загальному сенсі. У них, як і у всіх дітей, є свої слабкі і сильні сторони. І вони точно обдаровані не менш, ніж звичайні діти, але для цих дітей дуже важлива соціалізація - вона сприяє їх адаптації в суспільстві", - додала вона.

 
Лідер гурту Bahroma Рома Бахарєв долучився до показу за участю "сонячних діток"
 
Мама трьох дітей Оля Фреймут теж взяла участь у показі
 
Телеведуча Марися Горобець
 
 
 
Прима-балерина Національної опери Христина Шишпор
 
Телеведучий Геннадій Попенко
 
Засновниця Дитячого тижня моди Наталія Коваленко
 
Існує багато міфів щодо людей з цим синдромом, але їх треба розвіювати

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів