Королівський прийом. В столичному ЖК "Бульвар Фонтанів" обрали найкрасивішу дівчину країни

Королівський прийом. В столичному ЖК "Бульвар Фонтанів" обрали найкрасивішу дівчину країни

ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ
22 травня 2019, 16:00

Найпрестижніший житловий комплекс столиці відзначив закінчення будівництва своєї другої черги грандіозним Grand Opening Show. Повністю закінчений ЖК "Бульвар Фонтанів" вступив у своє нове життя як еталонний проект інноваційної урбаністичної концепції в преміум-класі.

Тут у "великої води" єдиного в мегаполісі 150-метрового каскаду світломузичних фонтанів відбулося приголомшливе Grand Opening Show, присвячене офіційному завершенню будівництва комплексу. Увесь столичний бомонд зібрався на елегантний світський раут, окрасою якого став фінал Національного конкурсу краси та таланту "Королева України – 2019".

 
Сцена на центральній площі ЖК "Бульвар Фонтанів"
 
Вихід у купальниках
 
Фіналістки конкурсу у вишиванках
 
Дефіле фіналісток
 
Бальний танок на сцені в ЖК "Бульвар Фонтанів"
 
1 млн гривень від ЖК "Бульвар Фонтанів"

Вишукані декорації – елегантна архітектоніка проекту, досконала гармонія води та світла, шум фонтанів схожий на шепіт моря, м'який килим трави під ногами та аромати квітучих дерев – лише підкреслили унікальність цієї локації, що стала нової архітектурною перлиною Києва. Хто сказав, що віра в чудеса – привілей необізнаних?

Успішні та далекоглядні інвестори в нерухомість, які стали резидентами найкращого в столиці преміального житлового комплексу "Бульвар Фонтанів", твердо знають, що в їхньому житті вони трапляються регулярно.

Адже дива розкішного у своєму комфорті життя оточують їх на кожному кроці, як і передбачено інноваційною концепцією City Resоrt – затишок та приватність у самому центрі столиці.

Попри те, що реалізовані тут затишні та безпечні двори без машин з трирівневими підземними паркінгами, панорамна лаунж-зона на 360 градусів та відкрита тераса для будь-яких подій із зоною для барбекю, дозволяють мешканцям буквально у "домашніх капцях" користуватися всіма перевагами власної інфраструктури.

В цей вечір гості свята були "при параді". Адже крім розіграшу цінних призів, серед яких був 1 млн. гривень на покупку нерухомості в комплексі, їх чекав ще й музичний марафон, хедлайнерами якого були королі світових танцполів та відомі зірки вітчизняного шоу-бізу – Lou Bega, Eneli, Karl Frierson, Khayat та Євген Хмара.

 
Ведучий свята Тимур Мірошніченко
 
Дует SELFY
 
Екстравагантний KHAYAT
 
Запальний LOU BEGA
 
Неперевершений Карл Фрієрсон на святі в ЖК "Бульвар Фонтанів"
 
Ліля Галушко (Eleli)
 
Юлія Войс
 
Королева України 2019 одеситка Вікторія Міронова
 
Стильні гості свята
 
 

Завдяки девелоперу проекту компанії City One Development, яка в партнерстві з компанією UDP реалізовують цей комплекс, резиденти ЖК відчули себе справжніми випускниками, перед якими відкрилися двері ексклюзивного вишуканого світу зі своїм неповторним смаком - світу "Бульвару Фонтанів"!

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів