Олександр Свіщов та його команда встановили "світовий рекорд"

ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ
26 червня 2019, 13:41

Гравці легендарного ватерпольного клубу "Динамо "Львів" днями змусили червоніти львів’янок своїм виглядом. На честь 70-річчя команди хлопці вийшли на вулицю у спортивній формі – самих плавках та гумових шапочках.   

Спочатку оголені красені-ватерполісти пройшлися центром Львова - біля Ратуші, а потім ще й всім натовпом проїхали у трамваї, де роздавали запрошення на фінал Кубку України-2019 з водного поло.

Після такої пікантної прогулянки містом та численних фото зі всіма охочими, хлопці разом із львів’янами та гостями міста взяли участь у фіксації рекорду України. На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку з’явився унікальний спортивний арт-об’єкт - найбільший ватерпольний м’яч у світі – діаметром 3,5 метри.

"Ідея створення такого м’яча з’явилася ще вісім місяців тому, бо дуже хотілося відсвяткувати ювілей клубу нестандартно. Аналогів такому м’ячу немає у світі. Тож клуб подаватиме заявку і до книги рекордів Гіннесса", - зазначив президент ВК "Динамо" Олександр Свіщов.

 
 
 
 
Президент ВК "Динамо" Олександр Свіщов

Також в унісон із ювілеєм ВК "Динамо "Львів" здобув Кубок України - у результаті фінальних змагань, здолавши збірну Харківської області з рахунком 15:5.

 

Після фінальних змагань відбулися урочистості до 70-ті річчя ВК "Динамо", де почесні відзнаки отримали найкращі гравці клубу, а також презентували книгу і фільм про "Динамо".

 

Варто зауважити, що ватерпольний клуб "Динамо" заснований у 1949-ому році і є п'ятиразовим чемпіоном, багаторазовим срібним і бронзовим призером чемпіонату України та семиразовим володарем Кубка України.

 
 

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів