Михайло Поплавський презентував новий кліп "Далі буде": від рокера до романтика

Михайло Поплавський презентував новий кліп "Далі буде": від рокера до романтика

Імідж-інформація
2 березня 2021, 20:00

Співаючий ректор відкинув усі стереотипи і погодився на сміливий експеремент: постав у модному образі на байку , який мчить на швидкості містом. Кліп на пісню "Далі буде" - це був перший пілотний проєкт Михайла Попоплавського, створений з використанням інноваційних технологій :3D віртуальна реальність , LED cube, Unreal Engine.

 

"Знаєте, в чому фішка Поплавського?" – звертається Михайло Михайлович до своїх гостей. - Балет, потужний бек-вокал, концертний кліп і я біля них".

Так, з усмішкою, хорошим почуттям гумору і запальним настроєм Маестро розпочав презентацію свого концертного кліпу на нову пісню "Далі буде".

 

Презентація відбулася в колі друзів, відомих артистів, продюсерів, топ-блогерів (Анна Трінчер, Ірина Кудашова, Богдан Буше, Аліна Гросу, Володимир Бебешко, Ілона Гвоздьова, Олена Шоптенко, Олександр Лещенко, Василь Голованов та інші).

 
 
 
 
 

Автором ідеї та режисером кліпу став студент п'ятого курсу КНУКіМ Михайло Харченко, який умовив Поплавського на сміливий експеримент з використанням сучасних світових технологій.

"Пісня" Далі буде" – це філософія мого життя. Вважаю, що ми самі є творцями своєї долі. Щоб досягти результату, потрібно сміливо йти вперед, не бояться викликів, не бояться вчитися у молоді і завжди бути собою", - зазначив Михайло Поплавський.

Михайло Михайлович в кліпі розсікає на потужному "Харлеї-Девідсоні" та кілька разів змінюває образ рокера на зворушливого романтика в оточенні красунь, що не може не запасти в душу його мрійливим прихильницям. Особливий подарунок для них Михайло Поплавський готує на 8 Березня.

 

Устами зірок

Українські артисти поділилися своїм враженнями після перегляду концертного кліпу.

 

Аліна Гросу: "Ви ніколи не втрачали свою актуальність".

Я зі своїх двадцяти з хвостиком років знаю вас 21 рік. Михайло Михайловичу, дружу з вами! Ви ніколи не втрачали свою актуальність. Ви завжди є самим собою. І сьогодні, дивлячись на вас, хочу сказати, що ви - наш український поп-Джо Кокер.

 

Олена Шоптенко: "Михайло Михайловичу, тільки захоплення!"

— У вас дуже крутий кліп. Михайло Михайловичу, тільки захоплення! Насправді я дуже ціную і поважаю людей, які завжди намагаються бути в тренді, завжди намагаються експериментувати і завжди намагаються всюди бути першими. Це - про вас!

 

Ілона Гвоздьова: "Дуже хочу до вас у кліп!"

— У мене насправді лише одне питання – чому досі нас немає у вашій підтанцьовці? Я 10 років вас знаю: 5 - навчалася, 5 - викладаю, візьміть мене, будь ласка, до себе безоплатно, дуже хочу до вас у кліп.

 

Анна Трінчер: "Треба бути як Михайло Михайлович - трендсетером".

— Головне – треба не слідкувати за трендами, а бути як Михайло Михайлович - трендсетером. Ми всі – за вами! Не ви за нами, а ми - за вами! Дякую, ви - наш великий батько, ви – трендсетттер. І це нереальний кліп. Я в захопленні.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів