Михайло Поплавський та Олег Винник анонсували церемонію нагородження "Українська пісня року"

Михайло Поплавський та Олег Винник анонсували церемонію нагородження "Українська пісня року"

Імідж-інформація
10 березня 2021, 19:00

Генеральний продюсер — власник ТМ "Українська пісня року" Михайло Поплавський та співорганізатор проєкту, мега-популярний співак Олег Винник анонсували церемонію нагородження музичної премії "Українська пісня року 2020". Гранд-шоу запланували на 29 квітня в Національному палаці "Україна". На сцені відзначать топових артистів, поетів та композиторів українських шлягерів.

 
 
 
 

"В Національному палаці мистецтв "Україна" пройде церемонія нагородження кращих виконавців країни, які представлять українські пісні в номінаціях "Майбутнє української пісні", "Гордість української пісні", "Легенда української пісні " та інших. І у мене, і у Олега творчі здорові амбіції. Ми хочемо щоб "Українська пісня року" була, жила і процвітала!", - заявив на презентації проєкту Михайло Поплавський.

 
 
 
 

Лауреатами премії стануть виконавці різних жанрів, стилів та поколінь. Номінантів обиратимуть серед легенд української музики. А також молодих зірок та тих, хто отримав мільйони переглядів на YouTube. Єдина і незмінна умова участі в премії — пісня повинна звучати українською.

"Ми найспівучіша нація в Європі! І що, ми не можемо заспівати так, щоб нас почули на весь світ? Можемо! Просто потрібно зупинитися і не гнатися за якимись захмарними хітовими ідеями, а просто робити своє! У нас вже скільки ідей написано, озвучено та заспівано. У нас фольклорного матеріалу вистачить на весь світ. Навіть сказав би на весь час існування земної кулі", - щиро заявив Олег Винник.

 
 

"Українська мова, українська пісня — вічні як небо і сонце. Вона повинна домінувати в теле- і радіопросторі України", - додає автор ідеї та меценат проєкту Михайло Поплавський.

Режисеркою-постановницею головної музичної премії "Українська пісня року" вкотре виступить випускниця Київського університету культури Катя Царик.

 
 

Минулорічна церемонія нагородження вразила глядачів своєю масштабністю та креативними постановками. Не менше фішок та цікавинок організатори обіцяють і цього року. Акцент робитимуть на модерновості, технологічності та сучасній картинці, яка гармонійно поєднуватиметься зі змістом композицій.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів