Михайло Поплавський презентував епатажний кліп "Забава"

Михайло Поплавський презентував епатажний кліп "Забава"

Імідж-інформація
25 березня 2021, 20:00

Король епатажу, майстер перевтілень і невтомний підкорювач жіночих сердець Михайло Поплавський презентував новий кліп "Забава".

Цього разу він з’явився в образі романтичного мандрівника-астронавта, який вирушає спочатку в космос, а потім в морську безодню на пошуки коханої.

 
 

"Це така легка, спокійна сексуально-еротична серія – Михайло Поплавський і дівчата. А чого хоче жінка, того хоче Бог. А жінки хочуть забаву!" – сказав Михайло Поплавський.

 
 
 

Прем’єрний показ відбувся в Київському університеті культури за участі українських селебрітіс, зіркових випускників, популярних блогерів, друзів і колег.

Музику до пісні написав Віталій Волкомор, автором слів є Микола Бровченко.

 

Режисером кліпу, який знімали з використанням 3D-віртуальної реальності, LED Cube, Unreal Engine and Tracking Systems та інших сучасних технологій, став Дмитро Гук, а оператором-постановником Олексій Степанов.

За сюжетом головний герой кружляє в космічному просторі, проте несподівано опиняється в підводному царстві серед німф і зустрічає царівну Русалоньку.

Як зазначив режисер відео, такий контраст у розкритті образів показує, що знайти єдину любов іноді дуже складно.

 
 
 

Народний артист України Павло Зібров, який завітав на прем’єру "Забави", поділився емоціями: "Приголомшливий кліп. Тут заворожує все: чарівні образи, дівчата та майстерна праця режисерів. Дуже круто відзняті "крупні плани". Це сучасно, класно та драйвово. Шоу-бізнесу є чому повчитися".

 
 

Михайло Поплавський підкреслив, що кліп "Забава" він задумав для чоловічої аудиторії, але жінкам ролик також має сподобатися.

"Любов до жінки робить чоловіків сильними, надихає на героїчні і часто непередбачувані вчинки. Наприклад, як я, відправитися в міжгалактичну подорож, а потім зануритися в морські глибини. Але щире і взаємне почуття того варте. Кохайте і будьте коханими!" – побажав усім Михайло Поплавський і додав: "Тримаймося на хвилі кохання!".

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів