Змогу зробити аналіз наших цінностей у структний період закликає українсько-британський фільм

Четвер, 23 червня 2016, 16:43

Наразі проходять спільні зйомки  короткометражки "Бездоганна" ("Flawless") в Україні та Великій Британії. Мета цього амбіційного фильму достукатися до кожного, до його думок та точки зору на те, як впливають на життя сучасні військові конфлікти, як відбувається зміна цінностей, і чи залежить це від нашого місцезнаходження.

В фільмі знімається британсько-українська актриса Інна Баґолі, вона грає спецагента під прикриттям Анастасію. За сюжетом фільму її героїня отримує звичне для себе завдання, але результати виконаної нею роботи досягаюсь значно більшого.

Співавтор сценарію та актриса Інна Баґолі поділилася думками щодо фільму - "Стає дуже прикро через те,  що нам доводиться спостерігати знову  до чого може привести війна. Ми нещодавно раділи миру на нашіх землі, маючи в живих ветеранів Другої Світової війни, здавалося, що неможливо забути уроки минулого.

Але надворі XXI століття, а ми знову щось ділимо між собою, землю, нафту, владу, хоча ми - це сучасне свідоме суспільство, ми починаємо забувати за для якої мети ми підписували конституцію держав, міжнародні договори про гарантії суверенітету та Декларацію Прав Людини. Під загрозою стають ті цінності, якими розмінюватися не можна".

За словами британського актора та співавтора фільму Шейна Харта, "важко зрозуміти суть конфлікту, якщо він не чіпає тебе і знаходиться на відстані, далеко від тебе. А телебачення до аудиторії доносить не всю, обмежену інформацію, вони її фільтрують, і часто ми розуміємо, що нам невідомі ні суть конфліктів, ні його причини. А найгірше, що з часом ми до цього всього звикаємо, звикаємо до всіх цих конфліктів які постійно десь відбуваються.

Ми переживаємо и намагаємося дізнатися про ситуацію  збройних конфліктів детальніше коли вони стосуються наших друзів чи близьких. Але якщо це все відбувається на територіях, які далеко від нас, люди хоч и будуть співчувати потерпілим, але з цього приводу особливо перейматися не будуть, це їх не стосується, воно занадто далеко відбувається".

Баґолі і Харт закликають кожного висловити свою власну думку, про те, як змінюються наші цінності коли приходить війна, щоб кожний відповів на ії запитаня "Що для тебе війна?"

"Робота над фільмом вже йде, але це - проект в розвитку. Якщо Ви хочете поділитися власною точкою зору, спогадом чи переживанням про війну, незалежно в якій точці світу Ви знаходитеся, надішліть матеріали на електронну адресу innabagoli@yahoo.com, англійською, українською або російською мовами. Ми хочемо почути кожного. Можливо в сюжет фільму буде включена саме Ваша історія".

За додатковою інформацією просимо звертатися:

Інна Баґолі

http://www.hartfeltmedia.info/

innabagoli@yahoo.com

Постер до фільму "Flawless"/"Бездоганна".

     

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt5511448/?ref_=nm_ov_bio_lk3

Веб-сайт: http://hartfeltmedia.info

Веб-сайт: http://innabagoli.com


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів