Saucony: Крізь терни до зірок

26 вересня 2016, 13:22

Saucony

Серед американських виробників спортивного взуття і спортінвентарю Saucony є одним з визнаних лідерів і свого роду легендою. Продукція цієї марки відрізняється високою якістю, продуманим дизайном і великою різноманітністю моделей. Компанія легко експериментує з кольором, кроєм, комбінацією матеріалів і впровадженням у виробництво новітніх технологій. Вона співпрацює з провідними спортсменами, армією та іншими державними і приватними структурами, задає високу планку, досягти якої здатний не кожен з її конкурентів.

Крізь терни до зірок

Сама фабрика Сауконі з'явилася в 1898 році, в штаті Пенсільванія, і займалася випуском взуття для дітей і дорослих. Перші кілька десятиліть її виробництво демонструвало постійне зростання: в 1910 році з верстатів щодня сходило трохи менше тисячі пар взуття. До 40-х років це була стабільна надійна компанія, шо взувала все населення навколишніх містечок.


Одночасно з цим в місті Кембридж, штат Массачусетс, Абрахам Гайд, емігрант з Росії, відкрив свою справу з пошиття тапок із залишків килимів. У 40х роках Гайд почав випуск спортивного взуття різних напрямків.

А в 40-х почалася Друга світова війна. Багато фабрик були закриті, переживала занепад і Сауконі, але Гайд пристосувався і почав випускати якісне водонепроникне взуття для військових. За підсумками війни за допомогу військово-морському флоту він отримав нагороду від уряду і зробив собі ім'я. Згодом саме до нього держава зверталося з найважливішими замовленнями: так, перший американський астронавт ступив на місяць в черевиках Гайда. На хвилі успіху Абрахам викупив Saucony і переніс її штаб-квартиру в Кембридж, почавши працювати над відродженням компанії.

У 60-х Сауконі під його керівництвом почав випуск кросівок. Призначені для професійних бігунів, вони довгий час не виходили за межі цієї вузької спільноти, поки в 1979 році відразу дві пари кросівок Гайда не потрапили в десятку лідерів найякіснішого взуття за версією журналу "Runner's World". Фірма привернула загальну увагу і була визнана еталоном для інших виробників спортивного взуття.

В даний час Saucony належить корпорації The Stride Rite, але її принципи - якість, надійність, інновації - залишилися колишніми.

Переваги кросівок Saucony

  • Всі моделі кросівок Сауконі розробляються відповідно до потреб відповідного виду спорту. Продумується не тільки привабливий дизайн, але і функціональні деталі. Для кожного типу взуття - свій крій, свій розмір і товщина підошви, свій малюнок протектора.
  • Компанія активно впроваджує інноваційні технології - тканини-мембрани, нові еластичні матеріали, анатомічні устілки, клейкі плівки, що дозволяють знизити кількість швів - і багато іншого.
  • Фірмові магазини Сауконі відкриваються по всьому світу; фірма намагається охопити не тільки спортивний ринок, але і як можна більшу кількість "звичайних" споживачів. У зв'язку з цим взуття Saucony стає доступнішим.
  • Прагнучи підкорити серця молоді, яка звикла до наявності вибору, бренд випускає все нові і нові моделі кросівок, в тому числі більш неформальні: екстремально яскравих кольорів, з характерними принтами і декором.

Кожна пара кросівок відзначена фірмовим лейблом у вигляді вигнутого русла річки, що символізує динамічний плин життя. Великий вибір кросівок Saucony на http://ostriv.ua/brands/saucony/ Тут ви знайдете як моделі з деніму, парусини чи нейлону, так і з натуральної замші та шкіри, або їх поєднання. Лінійка Saucony не залишить байдужим навіть найвимогливішого покупця.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів