Дизайнерка Олена Голець представила ювілейну та рок-н-рольну колекцію

Неділя, 10 лютого 2019, 16:17

В межах тижня української моди Ukrainian Fashion Week FW2019, дизайнерка Олена Голець представила ювілейну  та рок-н-рольну колекцію, відсвяткувавши після показу 25-річчя бренду в ресторані ALASKA.

Одягнувши велюровий костюм з широкими брюками можна відчути себе зіркою лондонського музичного бенду доби 70-х.

В образах наступного сезону відчувається добротність крою та щіпка ексцентрики, яка характерна для стилю найбільш креативних жителів британської столиці.

Для утеплення - оверсайз дублянка, яка вписується в актуальні тенденції нового сезону: чим більш громіздка річ, тим модніше вона виглядає.

Моделей верхнього одягу в цій колекції аж п’ятнадцять: Олена Голець добре подумала над тим, як зробити перебування на свіжому повітрі наступної зими максимально приємним та комфортним.

В колекції є і блискучі парки, і двосторонні куртки з шерсті, і наче класичні довгі чорні пальто з рукавами, які стають об’ємними від ліктя вниз.

Перчинка колекції – смокінги як стильна та зручна альтернатива коктейльним сукням взимку. Окрему лінію цього класичного фасону бренд Golets представив буквально недавно - наприкінці минулого року.

Моделі розробляли цілих два роки, щоб піджак та брюки сиділи на клієнтках якнайкраще. 

Кожна з моделей колекції має свою стилістичну фішку: чи то подвійний манжет на сорочці, або ж комірець на блузі, який можна зняти.

Кольори та тканини наступного сезону затишні - це чи то легкий вельвет карамельного відтінку на піджаку, чи вкраплення електрику на шерсті короткої куртки.

Підбір тканин для Golets відбувається ретельно: лише найбільш якісні та перевірені виробники, які постачають тканини, котрі добре носяться та не втрачають вигляд. 

Велика частина клієнтів бренду, серед яких багато зірок та публічних людей,  – чоловіки. Тому жіночі образи в колекції чергувалися з чоловічими, а пари змогли придивитись собі щось одразу для двох.

Чоловічі образи доповнили стильні броги від Школа взуттєвої майстерності Bivardi, а ще панківські стрілки та зачіски розробила студія краси Sandler, референси до британської музичної сцени останнього кварталу двадцятого століття.

Елегантним завершенням вечора стало after party в  атмосферному ресторані ALASKA.

Гості вечірки знані бізнесмени на журналісти, спробували смачні страви, авторські коктейлі, закуски та десерти, налосодилися джазовою музикою джазбенду Atmawinds.

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів