Кератин: чудо-спосіб відновити волосся чи черговий маркетинговий хід?

21 травня 2019, 12:32

Волосся як з обкладинки реальне! Допоможуть в цьому лікувальні процедури із застосуванням кератину. Але широке використання назви в рекламі різних ТМ відчутно знизило довіру до його дії.

Після гучних обіцянок домашні маски сприймаються як панацея, а марні надії викликають розчарування.

В чому ж різниця між салонною процедурою, яку виконує лише експерт, та розрекламованим компонентом шампунів? Кому вона потрібна і чого варто очікувати? Розповідаємо все, що варто знати про кератинове відновлення волосся, один з найпопулярниших видів перукарських послуг.

Принцип дії кератину

Зовнішній вигляд нашого волосся в основному – заслуга генів. Густіші, з щільними волосинками виглядають ефектніше. Пряме волосся також більше блищить, ніж те, що в'ється природнім шляхом. Причина тьмяності – у пористій структурі волосини. Окрім даних, закладених природою, велику роль відіграють стан організму, ступінь пошкодження стайлінгом.


Все виправляє кератин. Рідина заповнює порожнечі, а під дією температури згортається, перетворюючись на щільний захисний шар. Саме він забезпечує шовковисту гладкість і блиск волосся.

Результат не лише косметичний, а й лікувальний. Не потрібно зрізати посічені кінчики, стає легко відростити бажану довжину. Волосинки не ламаються, тож візуально шевелюра виглядає густішою.

Кератин у шампуні діє не так – він не може надовго "закріпитися" в порах волосся, без спеціальної "обробки" не утворює захисного шару. Тому ефект не сильно виражений та короткотривалий.

Основні міфи про процедуру

За десятиліття активного застосування процедури кератин встиг "обрости" величезною кількістю чуток. Часто дівчата обходять стороною професійну процедуру, продовжуючи експериментувати з масками та народними методами саме через такі помилкові твердження.

Звідки вони беруться? З негативного досвіду жінок, що потрапили до рук непрофесійних майстрів, або тих, хто працював на неякісному матеріалі. Тож одразу домовимося, мова йде лише про роботу сертифікованих спеціалістів. У салоні краси https://steffany.ua/ наголошують: користуватися потрібно лише професійним кератином, який неможливо просто придбати в магазині і нанести вдома.

Спростуємо міфи:

  • після кератину волосся псується – навпаки, стає здоровішим;
  • достатньо однієї процедури – поновлювати дію варто раз на кілька місяців;
  • волосся, що в'ється, назавжди стане прямим – неправда.

Перевірте самі – після відновлення кератином волосся щодня виглядає наче після салонної укладки!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів