Гідромасажна ванночка для ніг — необхідність чи маркетинговий хід

14 червня 2019, 14:14

Напружений щоденний графік забирає всю енергію, і організму як ніколи потрібен релакс. Для тих, хто сидить в офісному кріслі 8 годин на добу та носиться з однієї зустрічі на іншу, рекомендується гідромасаж ніг.

Процедура знімає втому, активізує кровопостачання і сприяє кращому обміну речовин. Користь гідромасажних ванночок для ніг важко переоцінити. Демонструємо три варіанти, гідних уваги.

Beurer FB 50


Багатофункціональна гідромасажна ванночка для ніг для відновлення й тонізації після насиченого дня. Передбачено вібраційний та бульбашковий масаж. На дні розташовані ролики для механічного масажу. Є змінні насадки, пемза й щітка, здатні пом’якшити шкіру на п’ятах. Завдяки електронному дисплею, вкрай зручному в управлінні, можна задати необхідний час процедури (від 20 до 60 хвилин) і температуру води (від 35 до 48 °C), яка буде підтримуватися під час масажу. Вагомі переваги — функція інфрачервоного прогрівання та магнітне поле.VES DH 75L


Увімкнути гідромасажну ванночку, встановити температуру (від 35 до 48 °C) і час процедури (від 20 хвилин до години) — та насолоджуватися теплом, масажем і бульбашками. Акупресурна поверхня точково впливає на рефлексогенні зони стоп. Можна увімкнути вібраційний масаж або скористатися масажними роликами. Передбачена підтримка температури на заданому рівні під час процедури. Потужність висока — 390 Вт.


Bosch PMF 2232


Гідромасажна ванночка для ніг характеризується інтуїтивно зрозумілим управлінням. Передбачено три режими роботи: вібромасаж, бульбашковий і турбомасаж. У комплекті — три насадки (пемза, масажер і щіточка). Є знімна кришка, яка захищає від бризок. Потужність досягає 65 Вт.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів