Канал "Україна" покаже прем’єру кримінальної мелодрами "На твоєму боці"

18 жовтня 2019, 14:50

У понеділок, 21 жовтня, о 21:00 на каналі "Україна" відбудеться прем'єра першої серії 24-серійної мелодрами "На твоєму боці" по турецькому формату каналу "D" "Ціна пристрасті".

У центрі сюжету історія Анастасії Стрілецької – молодої відомої лікарки-нейрохірурга, яка випадково стає "небезпечним свідком" навмисного вбивства.

Анастасія працює в одній із кращих київських клінік. Одного разу Анастасія виїжджає на ДТП, в якому нібито постраждав один з клієнтів клініки.

 

Але замість ДТП "швидка" привозить їх на склади фармацевтичної фабрики, де дівчина стає "небезпечним свідком" навмисного вбивства. Щоб залишитися живою, дівчині потрібно буде виконати прохання бандитів і повністю змінитися.

Українська версія картини була адаптована в середині літа, а за 3 місяці творча група зробила неможливе – підготувала до ефіру 24 серії.

Спеціально для цього проекту компанія "ТРИ-Я-ДА продакшн" розробила нову структуру кіновиробництва.

"З самого початку були поставлені такі рамки, щоб зняти 24-серійку в досить стислі терміни. Для того, щоб це реалізувати, нам довелося розробити нову структуру виробництва. Ми такого ще не робили, а це з урахуванням якості і того що це праймовий продукт! Тому у нас працювало 5 режисерсько-операторських груп і одночасно зйомка велася на 2 майданчиках кожного дня. Тобто постійно одночасно працювали 2 режисера, інші 3 готувалися до своїх серій", – поділився продюсер Ігор Волков.

Задля того, щоб картинка була цілісною і не відрізнялася творчим поглядом різних митців, головний режисер Олександр Кирієнко задав тон картині, знявши перші 4 серії, а вже після цього до роботи були залучені інші режисери-постановники: Сергей Сотниченко, Андрій Черних, Катерина Некрасова, Ольга Золотарьова.

Виконавиця головної жіночої ролі, зірка серіалу "Таємне кохання" Дана Абизова розповіла, чим для неї особлива ця робота:

"Таких великих проектів у мене ще не було – цілих 48 серій! Тут зовсім інші масштаби, і завжди цікаво себе випробувати на довгі дистанції. Мені подобається, що моя героїня не якась лірична, ніжна дівчина, вона серйозна – лікар-нейрохірург, вірить у математику і хімію. Завжди цікаво пробувати щось нове, наприклад, мені потрібно було навчитися робити операцію в кадрі, це було не дуже легко, але тепер я знаю, як зашити рану при вогнепальному пораненні".

Також у фільмі знімалися Дмитро Ратомський, Сергій Калантай, Сергій Радченко, Федір Гуринець, Євгенія Муц, Ірина Мельник, Ігор Рубашкін, Юлія Першута та інші.

Оператори-постановники: Дмитро Баженов, Роман Грушевий, Павло Небера, Сергій Никифоров.

Виробництвом на замовлення каналу "Україна" займалася компанія "ТРИ-Я-ДА продакшн". Продюсери – Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Зйомки проходили у Києві та Київській області.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів