Український бізнес долучається до боротьби з коронавірусом: досвід Miraton

13 квітня 2020, 20:44

У 2020 році світ несподівано зіткнувся з пандемією коронавірусу. В один момент життя змінилося, і людству доводиться пристосовуватися до нового його укладу. Люди місяцями дотримуються карантину, економіка перебудовується, бізнес стає більш соціально відповідальним. Ми віримо в те, що злагоджені дії медичних установ, влади, населення та бізнесу обов'язково допоможуть впоратися з COVID-19.

Життя і здоров'я людини – головна цінність, і відповідальний бізнес розуміє це. Соціальна допомога – те, що допоможе протистояти пандемії. Особливої уваги потребує оснащення медичних установ засобами, необхідними для лікування та попередження зараження. Надана різними організаціями в Україні допомога дозволила мобілізуватися медицині для якісного та ефективного протистояння вірусу.

Переможемо пандемію разом

Розглянемо ставлення бізнесу до проблеми розповсюдження COVID-19 на прикладі української компанії, яка спеціалізується на продажу взуття та аксесуарів. Команда MIRATON приєдналася до інформаційної кампанії, запущеної МОЗ України #ПідтримуюЛікарів. Співробітники інтернет-магазину MIRATON.UA записали відео, в якому висловили подяку тим, хто рятує людей, протистоїть поширенню коронавірусної інфекції з повною самовіддачею.


Корпоративні соціальні можливості більші, ніж індивідуальні. Об'єднавшись, ми зможемо швидко повернутися до звичного ритму життя. Бізнес національного і регіонального масштабу взяв боротьбу з COVID-19 в свої руки.

Допомога медикам у цифрах

Зараз найважливіше для України – матеріальна та фінансова допомога суспільству для захисту від коронавірусу, а також особиста відповідальність кожного українця. Власником компанії надана необхідна допомога лікарням Одеси для захисту медичного персоналу у вигляді:

  • респіраторів з вугільним фільтром KN95 – 600 шт.;
  • одноразових тришарових масок – 2000 шт.;
  • противірусних респіраторів N95– 300 шт.;
  • захисних окулярів – 200 шт.;
  • стерильних комбінезонів високого ступеню захисту – 200 шт.;
  • нестерильних комбінезонів – 200 шт.;
  • рукавичок – 50 упаковок по 100 шт.

Для лікування інфікованих коронавірусом, компанією закуплені і передані до медичних установ одноразові шприци та медикаменти Гепацеф комбі, Азитроміцин, Моксифлоксацин. Відбулися переговори щодо закупівлі апаратів ШВЛ та іншого необхідного обладнання для одеських лікарень, які приймають пацієнтів з COVID-19.

Ми закликаємо залишатися вдома, дотримуватися гігієнічних процедур, піклуватися про безпеку близьких і берегти себе! І в умовах неможливості відвідування магазинів пропонуємо познайомитися з новою колекцією МІРАТОН в онлайн-режимі. В каталозі інтернет-магазину представлені трендові моделі чоловічих та жіночих туфель, босоніжок, кросівок та безлічі видів іншого взуття та аксесуарів.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів