Божевільні додатки для iPhone: топ-5 програм, які можуть здатися дивними

15 квітня 2020, 11:41

В магазині додатків для iPhone можна знайти не лише корисні, але й веселі програми. Існує принаймні 5 незвичайних програм, які можуть змусити щасливого власника смартфона щиро здивуватися або реготати безперестанку.

Які саме додатки варто завантажити в пам’ять iPhone Xr, щоб отримати величезну порцію хорошого настрою?

"Кишеньковий Сталін"
Щось незвичайніше, ніж програма PocketStalin, годі й вигадати. На перший погляд може здатися, що це нічим непримітний сервіс питань та відповідей, яких в iTunes Store сотні. Але насправді це аплікація, яка дозволяє "порадитися" з Іосифом Віссаріоновичем.

Retro Dialer Light
Додаток для тих, хто зі щемливим смутком згадує стаціонарні дискові телефони.


Retro Dialer Light дозволяє набирати номери на Айфоні, використовуючи віртуальний диск. Відчуття ностальгії посилюють звукові ефекти.

Hold The Button
Своєрідна гра для користувачів, які хочуть позмагатися зі своїми "колегами" (іншими власниками Айфонів) у витривалостіі. Суть Hold The Button – гравцеві потрібно якомога довше тримати віртуальну кнопку. Хто останній відпустить – той і переможець.

Drunk Dialer
Ідеальне рішення для тих, хто обожнює гучні вечірки, але не любить розбиратися з їхніми наслідками. Виявляється, додаток, який забороняє телефонувати колишнім все-таки існує..

Перекладач на котячий
Чому б не завершити підбірку найдивніших додатків не зовсім звичайним перекладачем? Ця безкоштовна програма дозволяє привернути увагу кішки, яка вкотре сховалася під ліжком чи залізла на верхню полицю шафи і не бажає спускатися. Покликати домашню улюбленицю можна одним з трьох доступних котячих голосів.

Представлені вище програми точно не дадуть сумувати. Майже всі вони доступні для безкоштовного завантаження, тому за гарний настрій навіть не доведеться платити.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів