Канал "Україна" готує унікальне шоу за форматом All Together Now

21 травня 2021, 17:10
 

Телеканал "Україна" придбав права на адаптацію грандіозного музичного шоу за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Правовласник формату All Together Now – Banijay Rights. Учасники нового вокального проєкту змагатимуться за прихильність незвичайного журі, яке вразить своїми масштабами.

Розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу.

"Прем’єрою шоу "МАСКА", яке вразило всіх своєю новизною і масштабом, канал "Україна" впевнено зайшов на територію великих розважальних проєктів. І ми знову беремося за цілком нову для українського глядача і не менш масштабну історію. Формат All Together Now унікальний як за видовищністю та емоційною напругою, так і за своїми правилами. Вперше на вітчизняному телебаченні талант учасників оцінюватимуть відразу сто членів журі. Переконана, це буде, дійсно, народний проєкт", – коментує директорка телеканалу "Україна" Вікторія Корогод.

Згідно з правилами проєкту, учасники виходять на сцену, аби вразити своїм співочим талантом унікальне журі, яке налічує 100 музичних експертів. Це українські артисти, яких знає уся країна.

Завдання учасника – виконати обрану композицію так, щоб якомога більше членів журі встали та співали разом з ним. Що більше людей долучаться до виконання пісні, то більше шансів у конкурсанта пройти у фінал шоу та позмагатися за перемогу.

Телеканал "Україна" вже розпочав кастинг вокалістів нового проєкту. Для участі в шоу не обов’язково бути професійним співаком або мати досвід виступів на сцені. Співати конкурсанти можуть у будь-кому жанрі, самостійно або у складі вокального колективу.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів