5 правил вибору одягу для дівчаток

21 липня 2021, 12:55
IRINA SALMANKHANOVA/SHUTTERSTOCK.COM

Купувати одяг для дівчаток – справжнє задоволення. І не важливо, буде це вбрання для маленьких принцес, не спроможних оцінити обновку, або для вибагливих підлітків, догодити яким непросто.

Щоб будь-який одяг з дитячого гардеробу був дійсно корисним і викликав задоволення, треба знати основні правила його вибору. Вони не стануть панацеєю, але допоможуть зробити менше помилок в процесі шопінгу, особливо якщо це покупки онлайн.

1. Натуральність і безпека.

Чим менше дитина, тим більш натуральні тканини для її одягу слід обирати. Також важливо звертати увагу на виконання швів, обробку, декор речей.


Крихітці до 2-3 років ні до чого блискавки, стрази, вишивки, тому що вони здатні викликати подразнення на шкірі. Речі для маленьких принцес мають бути м'якими, із зовнішніми швами.

Більш дорослим дівчатам можна підбирати наряди з комбінованих тканин с показником синтетичних домішок – не більше 30%.

Екологічна сировина – льон, шерсть, бавовна – універсальний варіант для юних дослідниць у будь-якому віці.

2. Зручність і свобода рухів.

Яким би стильним, дорогим, практичним і красивим не був одяг для дівчаток https://suzie.ua/, треба не забувати про головне – зручність. Важливо, щоб річ не обмежувала свободу, не терла, не стягувала тіло, перешкоджаючи нормальному кровообігу.

Будь-яке вбрання – це не тортури заради краси або лейбла, а необхідність для повноцінного розвитку и гарного настрою дівчинки.

3. Практичність.

Актуальний пункт для батьків. Діти швидко ростуть, але це не означає, що речі треба купувати на сезон. Якісне вбрання прослугує набагато довше навіть при активному використанні і регулярному пранні, а якщо треба – стане у пригоді молодшим сестрам.

4. Кольори і відтінки.

Ті, хто вважають, що малюки байдужі до кольорів, помиляються. З раннього віку в них є особисті колірні вподобання. Більше того, у дівчаток і хлопчиків вони відрізняються в 9 випадках з 10. Психологи схиляються до думки, що правильні кольори позитивно впливають не лише на настрій дітей, але і на їх самопочуття.

Діти не люблять темні тони і віддають переваги яскравим відтінкам незалежно від статі. Треба вибирати одяг тієї кольорової палітри, яка дійсно подобається, а також враховувати темперамент чада. Активні дівчатка, швидше за все, приміряють речі яскравих кольорів: рожеві, жовті, помаранчеві, червоні, блакитні, фіалкові, тоді як спокійні і урівноважені оцінять моделі помірних відтінків.

5. Мода і стиль.

Розвиваючи почуття смаку і стилю у дівчинки, стежте за дитячою модою. В гардеробі юної принцеси мають бути речі, виконані в різних стилях і кольорах, наряди для походів до садка і школи, варіанти для дому і прогулянки.

Приємного шопінгу!

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів