Канал "Україна" назвав дату прем’єри другого сезону гіпершоу "МАСКА"

23 вересня 2021, 14:20
ФОТО: ТЕЛЕКАНАЛ "УКРАЇНА"

Після неймовірного успіху першого сезону грандіозного шоу "МАСКА" на телеканалі "Україна" мільйони глядачів з нетерпінням чекають на продовження улюбленого проєкту. Масштабне шоу-детектив повертається – прем'єра нового сезону найзірковішого і найзагадковішого на українському телебаченні і в усьому світі проєкту відбудеться вже 23 жовтня о 21:00 на каналі "Україна".

Другий сезон гіпершоу "МАСКА" буде ще більш цікавим та інтригуючим. Глядачі познайомляться з 20 абсолютно новими героями, які зроблять все можливе, щоб їхні особи якнайдовше залишилися нерозсекреченими. Після успіху першого сезону творці проєкту отримали величезну кількість пропозицій від селебріті з бажанням взяти участь у другому сезоні.

Слова про складність кастингу підтверджуємузичний продюсер проєкту Сергій Грачов. На етапі голосових проб потенційним учасникам потрібно було виконати близько 30 пісень абсолютно різних жанрів, напрямів, до того ж на різних мовах – все заради того, щоб заплутати глядачів.

"Згідно з правилами шоу, у нас повинно бути близько 40 відсотків учасників-співаків і 60 відсотків – не співаків. Як ви думаєте, з ким складніше працювати? А ось і не вгадали!– усміхається Сергій Грачов. –Невокалістів потрібно просто навчити співати, а зі співучими людьми нам необхідно знайти ту манеру виконання, при якій їхні тембри не були б впізнаваними. Звичайно, вони одразу хочуть продемонструвати всю міць своїх голосів, але в нас інше завдання – зробити так, щоб глядач їх не розсекретив. Ось тут і починається найцікавіше!"


Режисери проєктуКостянтин Томільченко, Олександр Братковський, Ярослав ГубськийіСергій Гуман відкривають завісу створення видовищних номерів для другого сезону "МАСКИ".

"У нас будуть учасники, яким через об'ємні костюми дуже складно переміщатись на сцені, тому для них потрібен особливий підхід до драматургії – з вражаючим своїм масштабом балетом, оригінальними сценічними рішеннями. Є, наприклад, персонаж Скандал, постановки якого будуть такими ж скандальними, як і він сам. Або Робот, для якого ми створюємо дуже технологічні номери",– розкриває секрет Ярослав Губський.

Як повідомлялося раніше, над неймовірними образами в новому сезоні працюють одразу 3 художники з костюмів – Леся Патока, Назар Дідик і Артем Строзенко. А розгадуватимуть знаменитостей під масками зіркові детективи, улюбленці глядачів з першого сезону – NK | Настя Каменських, Олег Винник, Оля Полякова, Андрій Данилко та DZIDZIO.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів