Через "Танці з зірками" у Корольової і її партнера тепер проблеми

22 жовтня 2007, 16:42

Доки російська пара Корольова та Папунаїшвілі готувалися до другого ефіру супер-шоу, з ними сталася прикрість. Артистів обікрали прямо у знімальному павільйоні.

"Ми спершу не повірили у крадіжку, думали, може, десь не там залишили. Але потім все-таки переконалися в тому, що речі було вкрадено", - поділилася Корольова з "Комсомольською правдою в Україні".

Пропажу виявили, коли вже після репетиції у п‘ятницю співачка мала їхати у готель "Либідь", де вона зупинилася. Та багаж ніяк не могли знайти.


Потім з‘ясувалося, що й речі її партнера по "Танцях з зірками-3" Євгена Папунаішвілі теж зникли.

Доки Наталка Корольова та Євген Папунаїшвілі танцювали на репетиції, їх обікрали

Для того, щоб вистежити злодія, адміністратори проекту навіть звернулися до комп'ютерних хакерів.

"Хлопці за працюючими Sim-картами відстежили, що речі довго перебували на території павільйону, у якому проходять зйомки. Але як не шукали - знайти їх ми не змогли: вочевидь, добре заховали. Вже ближче до ночі востаннє сигнал був зафіксований у районі Виноградаря. І все", - додала Корольова.

В ефірі одного з українських телеканалів було кілька разів озвучено звернення з проханням повернути хоча б документи. Та наразі результатів пошуки не принесли.

"Я не знаю, як ми тепер виїдемо додому, а потім повернемося назад на зйомки. Організатори намагаються вирішити це питання, але настрій вже не той", - бідкається насуплений Папунаїшвілі.

Та найбільше Корольова жалкує не за грошима і мобільником, які вкрали.

"Найбільше шкода речей, які злодіям і не потрібні: у мене на телефоні були фото родини, сина. Нещодавно у бабусі моєї був день народження, мені передали трохи фотографій, я їх із собою носила. А найгидкіше, що хтось порпався у твоєму особистому своїми руками..," - журиться Корольова.

Фото "Сегодня", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів