Геї підуть від Тимошенко, якщо вона не спростує "гомофоба" Турчинова

5 вересня 2007, 17:40

Гей-Форум України опанували справжні пристрасті. І все через те, що представники БЮТу не мають однозначної позиції щодо питання гомосексуальності.

З одного боку, за словами лідера Гей-Форуму України Святослава Шеремета, "відсоток "гей-лесбійських" голосів, на які може розраховувати Юля, досить великий".

Однак чимало прихильників геїв та лесбіянок Тимошенко ризикує втратити через заяву, зроблену днями другим номером у виборчому списку БЮТ Олександром Турчиновим.


"Ми – категорично проти! Це великий гріх", - сказав Турчинов в інтерв‘ю "Українській правді" у відповідь на питання про ставлення БЮТу до одностатевих шлюбів.

Між Тимошенко та Турчиновим непорозуміння у питанні сексуальних стосунків між виборцями

"Якщо людина сповідує нормальні погляди, то ви її називаєте консерватором, а того, хто… пропагує содомію – ви називаєте прогресивною людиною. Це все – збочення, наслідки сучасної схибленої уяви", - роз‘яснив бютівець, перший заступник голови партії "Батьківщина".

Саме ці слова і стали каменем спотикання для прихильників БЮТу із нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Адже не так давно сама лідерка блоку говорила зовсім інше, наголосивши на праві вибору кожної окремої людини.

"Мені хотілося б, щоб чоловіки любили жінок, а жінки - чоловіків. Але якщо відбувається інакше, то кожен повинен мати право вибору своєї долі", - цитує лідер Гей-Форуму слова Юлії Володимирівни, які прозвучали у її відповідях під час чату 5-го квітня 2004-го на сайті лідерки БЮТу.

"Дуже чуттєвий" гомосексуальний електорат не знає кого слухати - Турчинова чи Тимошенко

Тоді, за словами того ж Шеремета, "дуже чуттєвий" гомосексуальний електорат по-серйозному проникся позицією, виголошеноюТимошенко.

"Тим більше, що станом на 2004 рік ніхто з провідних українських політиків нічого подібного не говорив і поготів. Не секрет, що на виборах–2006 велика кількість виборців - представників ЛГБТ-спільноти підтримали саме БЮТ", - додав він.

"І гомофобна заява, зроблена Олександром Валентиновичем, імовірно, по необачності, може цей відсоток скоротити", - доповнив свою думку лідер Гей-Форуму.

Адже Турчинов, як не як, є другою людиною і в партії, і в блоці "сердечників" після самої леді Ю. Тому почути його заяву для багатьох геїв та лесбіянок було "гірко та прикро".

Геї хочуть конкретики від Тимошенко у питанні про одностатеві стосунки

Особливо небезпечною ситуація здається, враховуючи, що, за словами Шеремета, "деякі члени Гей-Форуму України і багато інших гомосексуалів є членами й активістами партії "Батьківщина"...

Тож виборець-гей, який ще донедавна проголосував би за БЮТ, тепер на роздоріжжі: слухати "гомофоба" Турчинова або пам‘ятати про толерантну до геїв та лесбі позицію самої Тимошенко.

Тому спільнота лесбіянок, геїв, бісексуалів та транссексуалів хоче ще раз почути від самої Юлії Володимирівни про ставлення її блоку до проблеми прав геїв та лесбіянок України.

"Нам потрібні чіткі орієнтири, щоб поставити галочку у певній клітинці виборчого бюлетеня", - наголосив наостанок лідер Гей-Форуму.

За матеріалами прес-служби Гей-Форуму України

Фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко та з сайту http://www.svali.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів