Друг Червоненка лишив Марго майже ні з чим

31 липня 2007, 13:29

Дружина губернатора Запорізької області залишилася практично ні з чим! Принаймні без будинку в Козині, трьох земельних ділянок і квартири в Ялті. Принаймні відповідно до рішення Апеляційного суду Київської області.

Рішення це згаданим судом було винесено у понеділок на засіданні, у ході якого друг Євгенія Альфредовича і його брата Ігор Сухоруков намагався відсудити у дружини політика подароване їй раніше майно.


Для винесення подібного рішення вистачило розписки про заставу. Документ цей було прикладено до дарчої, а в розписці зазначено, що квартира, будинок і земельні ділянки були у заставі, а не подаровані, як твердив представник Маргарити Володимирівни.

Розписка, до слова, написана від руки і не закріплена нотаріально. Проте, суд сприйняв її серйозно. Чому ж договір застави був оформлений як дарча дотепер залишається загадкою. Щоправда і з якого такого дива друг родини дарував би Марго цілий будинок - теж цікаво.

"Договір дарування був найзручнішим варіантом", - пояснює представник Сухорукова в суді Олексій Філатов, пише "Сегодня".

"Впевнений, що Сухоруков або його юристи прекрасно розуміли, які документи підписують. А розписка про повернення боргу не має ніякої сили, тому будемо оскаржувати це рішення у Верховному суді", - підкреслив представник Марго Червоненко Анатолій Шевчук, пише "Блік".

А поки суд ухвалив повернути квартиру в Ялті і будинок з землями Сухорукову. Але, зважаючи на все, в історії сімейства Червоненків ще буде продовження.

Так, вже у серпні екси повертаються до Обухівського суду. Там вони будуть ділити майно, нажите за спільно прожиті роки.

При цьому Маргарита претендує на половину великої ділянки землі у Карпатах з майже добудованим будинком. І, як завіряє її представник, земля оформлена саме на Марго, вона вклала кошти у будівництво.

Крім того, Червоненки будуть ділити гараж у Львові і ще один будинок у Козині. Останній вже оформлений на Євгена Альфредовича.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів