Червоненко не хоче бути бабою, а Марго - віддавати будинок

25 липня 2007, 12:21

Триває скандал довкола розлучення запорізького губернатора Євгена Червоненка та Маргарити Червоненко.

При тому, що у вівторок в Обухівському районному суді нарешті було остаточно поставлено хрест на шлюбі видної парочки.

До речі, судова тяганина щодо розірвання шлюбу тривала з квітня місяця, коли Червоненко подав позов на розлучення та ще й не за тією адресою. А Маргарита взагалі, за словами її представника у суді, дізналася про позов абсолютно випадково.


Так само у вівторок в суді Київської області мало відбутися судове засідання на предмет поділу сімейного майна Червоненків. Йдеться про намагання Маргарити відбити у губернатора Запорізької області будинок в елітному селищі Козин та три земельні ділянки коло нього, а також квартиру у Ялті.

Річ у тім, що друг родини Червоненків, такий собі Ігор Сухоруков, за словами представників дружини губернатора, свого часу подарував родині той самий будинок у Козині разом із землею, оформивши, як і належить, дарчу. Так само він же продав матері Марго Биковій Галині Василівні квартиру у Ялті.

Однак тепер і сам Сухоруков, і Євген Червоненко на пару із його братом Ігорем Червоненком стверджують, ніби будинок ніхто не дарував.

Маргараита та Євген Червоненки не можуть поділити будинок і землі в Козині та квартиру в Ялті. І це ще не все...

Насправді Сухоруков нібито позичив у запорізького губернатора 3 500 000 гривень і у якості майнової гарантії повернення Червоненку боргу передав у тимчасове користування і козинську хату з землею, і ту саму ялтинську квартиру.

Тепер же борг друг родини Червоненків начебто повернув, тому й намагається відсудити назад своє майно. Щоправда навіщо тоді у червні 2006-го було оформляти дарчу?

На цей раз засідання суду перенесли на понеділок 30 липня, мотивуючи це "неготовністю суду вести технічну фіксацію процесу". Щоправда, не факт, що й у понеділок суд буде готовий "технічно фіксувати" той самий процес. Побачимо.

Ще одним проблемним моментом для подружжя Червоненків залишається квартира по вулиці Рейтарська у Києві. Саме з неї, за словами Маргарити Володимирівни, Червоненко викинув на вулицю її доньку Вікторію із зятем.

У той же час Євген Альфредович в інтерв‘ю газеті "Сегодня" сказав: "Нікого з квартири я не виганяв. Це була моя квартира ще до шлюбу з Маргаритою, і я дозволив пожити у ній Вікторії та її чоловіку, але я хотів, щоб моя рідна дочка Олександра жила разом з ними..," – почав Червоненко.

"Тому що перед весіллям Вікторії влітку минулого року Маргарита о першій годині ночі вигнала Сашу з нашого спільного будинку. Я був у цей час у Запорожжі й не міг дочці нічим допомогти. Цього пережити морально я не зміг і з тих пір жити з Маргаритою не захотів. З цього все й почалося..," – доповнив він свою версію подій.

Червоненко: "Ви знаєте мені все це важко коментувати. Адже я все-таки чоловік і не хочу уподібнюватися якійсь бабі..."

Окрім того, запорізький губернатор-екстримал заперечив, що обібрав дружину до нитки.

"Ви знаєте мені все це важко коментувати. Адже я все-таки чоловік і не хочу уподібнюватися якійсь бабі, виставляючи своє сімейне життя на публічний огляд. Ну, що ви справді вважаєте, що я міг забрати її речі?" – сказав він.

Єдине, що нібито потрібно зараз Червоненку, за його ж словами, це щоб Маргарита і її донька Вікторія більше не носили його прізвище. Та й основним винуватцем у тому, що дійшло до розлучення гонщик–губернатор називає саме колишню дружину.

"Коли мене призначили губернатором у Запорізьку область, після цього вона жодного разу не приїхала у Запоріжжя. Знайомим вона казала, що не збирається їхати разом зі мною у це лоховське заслання", - пояснив кремезний "Червонець".

Взагалі, Євген Альфредович, як він каже, "через зняття з посади міністра так не переживав", як через це розлучення. А його подруга і дружина його партнера по гонках Олена Салюк, аби завірити, що Марго і без будинків і квартир в Козині, у Ялті й на Рейтарській не пропаде, додала:

"А що стосується Маргарити, то можу розповісти, що вона мені повідала, що купила на Дарвіна,1 квартиру і хоче її переоформити на маму, щоб Женя не довідався".

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів